Projekt City of Dreams Mediterranean oddany do użytku w 2021

Cypr znany jest powszechnie ze swojej atrakcyjnej polityki podatkowej wobec nowych przedsiębiorstw. Z tego względu podobnie jak na Malcie, Curacao, czy Makau kwitnie tam hazard. Lokalizacje te często wybierane są przez firmy, do których należą kasyna internetowe.

Cypr jest też chętnie odwiedzanym miejscem ze względów turystycznych. Dlaczego więc nie połączyć dwóch powodów, dla których ludzie trafiają na Cypr? A może tak wybudować 5-gwiazdkowy resort, w którym ludzie będą mogli zrelaksować się, skorzystać ze SPA i zagrać w kasynie. City of Dreams Mediterranean już się buduje i zamierza być lepsze od swojego poprzednika w Makau!

Z założenia City of Dreams jest projektem luksusowym skierowanym do ekskluzywnego odbiorcy. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia resortów w Manili, czy Makau. To miejsce, które sprawi, że poczujesz się jakbyś śnił! Jednocześnie jest to świątynia konsumpcjonizmu – do wyboru masz najlepsze gadżety, niebiańsko smaczne delikatesy, wszystko zachwyca swoją wystawnością i jakością zarazem.

Jeśli chcesz gdzieś wydać swoje pieniądze i jednocześnie zaznać luksusu… zrób to w jednym z City of the Dreams.

Jak wyglądają kasyna w City of Dreams?

Zacznijmy od jego śródziemnomorskiej wersji. Resort będzie pierwszym takim w greckiej części Cypru, a sama powierzchnia sal do gry wyniesie 7,500 m². W środku znajdzie się miejsce na 100 stołów do gry, 1000 maszyn hazardowych. Ponadto, kompleks będzie zawierał pięciogwiazdkowy hotel z 500 pokojami, 10 000 m² przeznaczone na wystawę i 1,700 m² na sklepy branżowe.

Firma, która podjęła się zadania wybudowania tego luksusowego miejsca to Melco Resorts & Entertainment podpisała również umowę, gwarantującą wyłączność na działalność w greckiej części Cypru na 15 lat. Oznacza to, że żadna inna firma nie będzie mogła wybudować podobnego resortu w pobliżu.

Jakiego oprogramowania można spodziewać się kasynach City of Dreams?

Biorąc pod uwagę to jakie gry znajdziesz w innych siostrzanych City of Dreams, spodziewalibyśmy się takich gier: ruletka, baccarat, Money Wheel, Caribbean Stud Poker, Lunar Poker, poker na trzy karty, Sic-Bo, Pontoon, blackjacka, baccarat 27, craps.

City of Dreams – nie tylko kasyno

Jak już wspominaliśmy na początku artykuły, City of Dreams wznoszone przez Melco to miejsca, w których sztuka, spotyka się ze skrajnym konsumpcjonizmem. Spędzisz tam nie tylko wyjątkowy pobyt w Spa, co dobrze zjesz. Na terenie City of Dreams znajdziecie najlepsze restauracje, serwujące orientalne menu. Idea, która najlepiej odzwierciedla charakter resortu to zbytek i rozkosz dla wszystkich zmysłów. Któż z nas odmówiłby możliwości spędzenia choć paru chwil w jednym z City of Dreams?

Przyjemność czerpałby z nich bowiem nie tylko hazardzista, ale i przeciętny Kowalski, gdyż aktywności nie ograniczają się do kasyna.

City of Dreams a Cyprze dopiero w budowie. Póki co możemy wybrać się do Makau lub Manilli. Na ich cypryjski odpowiednik przyjdzie nam jeszcze troszkę poczekać. Tymczasem z dreszczykiem emocji, wyczekujemy kolejnych informacji na jego temat.