Promocja Trustly. Zdobądź nagrody Apple w Unibet.

Długo wyczekiwana przez graczy opcja płatności Trustly została właśnie wprowadzona do oferty Unibet. By to uczcić, firma postanowiła zaoferować Wam niesamowitą Promocję Trustly, do udziału w której wystarczy zwykła aktywność, jaką wykonujecie na co dzień. Dlatego już teraz skorzystaj z wygodnej formy wpłaty PLN na swoje konto w Unibet, bez zbędnego przewalutowania, czy długiego oczekiwania na zaksięgowanie wpłaty i weź udział w losowaniu świetnych nagród spod znaku nadgryzionego jabłka! Promocja obowiązuje od 25 września do 1 października 2017

Premią dla gracza, w tym przypadku, mogą być:
2 x iPhone 8 Plus 64GB
1 x Apple Watch Series 3, 38mm, GPS

Co zrobić by wziąć udział w Promocji Trustly? To genialnie proste!

  1. Skorzystaj z Trustly, szybkiej i bezpiecznej metodzie płatności, doładowując swoje konto gracza. Jeden bilet na loterię to depozyt w kwocie minimum 200 zł.
    Dla przykładu dokonując depozytu w kwocie 1000 zł i spełniając poniższe warunki promocji, otrzymasz 5 kuponów (1000 zł / 200 zł = 5 kuponów).
  2. Depozyt należy obrócić w zakładach sportowych (z minimalnym kursem 1.40) lub w kasynie internetowym. Wszystko to w okresie trwania promocji, czyli pomiędzy 25 września, a 1 października.
  3. Poczekaj na losowanie nagród, które będzie miało miejsce 2 października i sprawdź ogłoszoną na stronie promocji Unibet listę zwycięzców. Będzie ona dostępna tego dnia do godziny 18:00 CET.

Nie znasz Trustly? Poniżej kilka informacji o usłudze oraz pozytywnych aspektów dlaczego współpraca z Unibet jest jedną z lepszych zmian dla graczy w ostatnim czasie!

Najważniejsza informacja jest taka, że Trustly umożliwia błyskawiczne doładowanie Twojego konta Unibet bezpośrednio z konta bankowego. W chwili obecnej można tego dokonać poprzez wszystkie polskie banki współpracujące z Trustly. Zarówno wpłat i wypłat dokonujemy w walucie konta, bez zbędnego i kosztownego przewalutowania!

Trustly to bezpieczne i łatwe w obsłudze płatności łączące sklepy internetowe z ich klientami. By korzystać z usług serwisu, nie jest wymagana żadna dodatkowa rejestracja konta. Logowanie do realizacji płatności odbywa się za pomocą tych samych danych, jak w przypadku korzystania bezpośrednio ze strony banku.

Możesz zaufać marce Trustly. Firma wykonuje miliony transakcji rocznie tylko w samej Europie. Firma jest zarejestrowana pod licencją i nadzorem szwedzkiej komisji nadzoru finansowego, tym samym może szeroko działać na terenie całej Unii Europejskiej.

Dodatkowo, z Twojej perspektywy istotna będzie wiadomość, że korzystanie z serwisu nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi prowizjami, czy opłatami. Korzystanie z Trustly jest całkowicie bezpłatne.

Jeśli chodzi natomiast o wypłaty z konta gracza, możesz być pewien szybkiej i profesjonalnej obsługi ze strony Trustly. Wszystkie takie operacje zlecone przed godziną 14:00 CET, zostaną zrealizowane tego samego dnia i środki będą błyskawicznie dostępne na Twoim koncie bankowym!

Kilka ważnych punktów dotyczących aktualnej Promocji Trustly:

* Nagrody możliwe do uzyskania w promocji zostaną dostarczone do zwycięzców w ciągu 12 tygodni od dnia losowania

* Nie ma ustalonego limitu kuponów możliwych do wykorzystania przez jednego gracza.

* Nagrody nie podlegają wymiany na ekwiwalent pieniężny lub inny.

* Obowiązują typowe zasady Unibet. Unibet ma prawo do zmiany promocji lub jej wycofania w czasie jej trwania