Ruletka Live w Betsafe. Wygraj pakiet na ECR na Malcie!

Ruletka Live w Betsafe może być dla Ciebie przepustką do wyjazdu na słoneczną i ciepłą Maltę. Przydałby Ci się wakacje wczesną wiosną? Archipelag wysp, położony na Morzu Śródziemnym, gdzie pogoda prawie zawsze dopisuje, to idealny kierunek na kilkudniowy wypad! Graj w Ruletkę Live w kasynie Betsafe i wygraj jeden z 10 pakietów na ECR na Malcie (Europen Championship of Roulette), który odbędzie się już 28 marca! Pierwszy termin wyścigu po pakiety dobiega już końca, ale na szczęście jest jeszcze kolejny! Zdecydowanie to ostatnia szansa, by zagrać w Ruletkę w Kasynie Live Betsafe i wygrać kilkudniowe wakacje i wstęp na najlepsze wydarzenie ruletki live – ECR Malta.

Zagraj w Ruletkę Live w Betsafe i wyjedź na ECR – jak to zrobić?

By dać sobie szansę na wycieczkę na Maltę i pakiet na European Championship of Roulette należy zapisać się i zagrać w ruletkę live na dowolnym stole live w Betsafe w określonym terminie. Uwaga pierwszy wyścig dobiega końca i został już tylko dzisiejszy dzień! Drugi termin wyścigu to: niedziela 12/02/2017 od 00.00 CET – czwartek 16/02/2017 do 23.59 CET.

Pierwsze pięć najlepszych osób z rankingu, w każdym wyścigu, zwycięży i otrzyma pakiet na ECR i kilkudniowe wakacje na słonecznej Malcie.

Punkty naliczane są jako suma wygranych dzielona przez średnią stawkę zakładu z ostatnich 24h
(na dzień). Przykładowo: jeżeli suma Twoich zakładów wynosi 300 zł na przestrzeni 10 rund, to średnia wartość Twoich zakładów to 30 zł. Jeżeli suma Twoich wygranych to 80 zł to Twój wynik wynosi: 80 zł podzielone przez 20 zł, to jest 4.

Uwaga, jeżeli będziesz grać w dniach pomiędzy lub po wyścigach, to ta aktywność nie będzie brana pod uwagę.

Nagrody – Pakiety na ECR, oprócz super pogody, słońca i pięknych widoków, obejmują:

– Wpisowe do turnieju European Championship of Roulette.
– Przelot na Maltę i z powrotem.
– Zakwaterowanie na 3 noce w hotelu, o wysokim standardzie.
– Wejściówki na ekskluzywne imprezy.

Malta i ECR – wydarzenie dla fanów ruletki live

ECR, to Mistrzostwa Europy w Ruletce. Jest to prawdopodobnie najbardziej atrakcyjna impreza dla fanów Ruletki Live! Gracze kasyna, którzy kochają ruletkę, chyba nie wyobrażają sobie lepszych emocji, niż te, gdy śledzą kulkę na kole kręcącej się ruletki i widzą, że wylosowany został ich numer.

Malta to wyspiarski kraj położony na Morzu Śródziemnym, znajdujący się około 80 km na południe od Włoch. To Archipelag Wysp Maltańskich, z których największą i skupiającą najwięcej ludności jest Malta. Wyspa obdarzona jest łagodnym, ciepłym klimatem i mnóstwem słońca! Dodatkowym atutem Malty jest obecność kuchni śródziemnomorskiej i bogactwo zabytków. To kraj, który daje możliwość wypoczynku na plażach, o lazurowej wodzie, kosztowania pysznego lokalnego jedzenia i zwiedzania urokliwych miasteczek, z których każde opowiada niesamowitą historię.

Już na koniec marca do wszystkich wymienionych atutów tego malowniczego miejsca, można dodać Mistrzostwa Europy w Ruletce ECR! Graj w ruletkę w kasynie na żywo Betsafe i wygraj wyjazd wraz ze wpisowym do turnieju ruletki live! Może Malta przyniesie Ci szczęście i wrócisz do kraju bogatszy o pokaźną sumę? Życzymy powodzenia!