Ruletka Tematyczna – codziennie w Kasynie na Żywo Betsson!

Ruletka Tematyczna w Betsson to niezła okazja na zgarnięcie super nagród. Już teraz doświadczysz w kasynie na żywo emocji, w nowym wymiarze. Każdego dnia tygodnia znajdziesz specjalne oferty, dzięki którym możesz zdobyć niesamowite nagrody. Ruletka Tematyczna trwa cały sierpień, niezależnie czy świeci słońce, pada deszcz, wieje wiatr, nawet jeżeli spadnie śnieg! Around the World Roulette, Circus Roulette, Fiesta Weekends będą trwały cały miesiąc, bez względu na okoliczności! Więc nie trać czasu i zasiadaj przy stołach ruletki na żywo w Betsson. Gotowy, by podkręcić atmosferę w kasynie i otrzymać dodatkowe wygrane?

Ruletka Tematyczna – jak to się kręci?

Chciałbyś zakręcić kołem ruletki i zgarnąć dodatkowe nagrody? Teraz jest to możliwe! Ruletka Tematyczna trwa przez cały sierpień w kasynie na żywo Betsson. Poszczególne stoły będą otwarte w określone dni tygodnia, w godzinach od 14.00 do 02.00 CET. Praktycznie w każdy dzień sierpnia, możesz grać na jednym ze stołów, biorącym udział w promocji i dać sobie szansę na dodatkową wygraną. Zapoznaj się uważnie z grafikiem, byś nie przegapił ani jednego dnia promocji. Ruletka Tematyczna odbywa się w następujące dni:

  1. Around the World Roulette: Między 7, a 30 sierpnia, zawsze od poniedziałku do środy.
    Masz ochotę na ekskluzywne wakacje w wersji VIP? Czy jedno z pięknych europejskich miast wpisuje się w Twoje kryteria? Wyjazd jest wart aż 3 000 EUR! Możesz też wygrać nagrodę pieniężną, do podziału między zwycięzców tygodnia czeka 4 000 PLN. Za każdym razem, gdy rozegrasz 10 rund na prawdziwie pieniądze przy stole do Ruletki Around the World, otrzymasz 1 bilet na loterię. Loterie odbywają się w piątki. I tak co tydzień! Spakuj najpotrzebniejsze rzeczy do walizki, zasiądź przy stole do ruletki w kasynie na żywo i walcz o wygraną!
  2. Circus Roulette: W terminie od 3 sierpnia do 1 września, w czwartki i w piątki.
    Czwartki i piątki sierpnia obfitują w darmowe spiny! Przy stole do Ruletki Circus możesz zdobyć 100 spinów. W oba dni otrzymasz po 50 darmowych spinów na Gonzo’s Quest, jeżeli zagrasz 20 rund na prawdziwe pieniądze przy stole do ruletki. W oba dni możesz w ten sposób zdobyć łącznie 100 darmowych kręceń, niezależnie czy grasz na komputerze, czy na urządzeniu przenośnym!
  3. Fiesta Roulette: Pomiędzy 5, a 27 sierpnia, w weekendy – w soboty i niedziele.
    Spiny, które otrzymałeś w czwartek i piątek to za mało? W każdy weekend sierpnia możesz cieszyć się pakietem 100 darmowych spinów! Zasiądź jak najszybciej na wolnym miejscu, przy stole Fiesta Roulette w sierpniowe weekendy. Jedyne co musisz zrobić, to rozegrać 20 rund na prawdziwie pieniądze. Możesz otrzymać 50 darmowych spinów dziennie, na automacie Spiñata Grande. W ten sposób w ciągu jednego weekendu masz szanse zdobyć aż 100 darmowych obrotów! I tak w każdy weekend sierpnia!

W promocji: Ruletka tematyczna, runda, która kwalifikuje się do udziału, to runda na prawdziwe pieniądze, gdzie zakłady uczestnika pokrywają nie więcej niż 70% wyników na kole ruletki. Jeżeli pokrytych będzie więcej rezultatów, to ta runda nie będzie liczyła się do rozgrywki.