Shadow Bet odmienia środę! Happy Hours i Free Spiny

Według naukowców środa to dzień, w którym najtrudniej zachować pogodę ducha i dobry nastrój. Zazwyczaj zapominamy już o atrakcjach weekendu, emocje z nimi związane opadają, gdy w poniedziałek wyrywa nas ze snu donośny dźwięk budzika. Gdy otrząśniemy się z szoku, przetrwamy dwa pierwsze dni tygodnia, nadchodzi środa i zdajemy sobie sprawę, że z wymarzonymi dniami odpoczynku dzieli nas długi czas trzech dni czyli 72 godzin lub 4320 minut! Środa przygniata nas swym ciężarem i odbiera nam energię…

Środa wcale nie musi być dołująca! Na ratunek przychodzi nam zarządca Kasyna Shadow Bet – Jack Pot, oferując promocję Happy Hours – w każdą środę! Niezależnie jaka będzie pogoda, co wydarzy się w polityce, w Kasynie Shadow Bet, zawsze w środę, będzie czekało na Ciebie 10 Free Spninów do wykorzystania.

Jakie warunki należy spełnić, by wziąć udział w promocji?

1. Przynajmniej raz w tygodniu należy dokonać wpłaty na konto użytkownika.
2. Free Spiny trzeba wykorzystać w środę od 15.00 – 17.00.

Promocja Happy Hours, dokładnie w środku tygodnia – 10 Free Spinów dla każdego, odmienia środowe popołudnie.

Otrzymane 10 Free Spinów można wykorzystać w następujących grach: Attraction, Lights, Pyramid: Quest for Immortality, Starburst. Free Spiny zostaną dodane do Twojego konta do 15.00 w środę i będziesz je mógł je wykrzystać między 15.00 a 17.00. Niewykorzystane Free Spiny niestety przepadają w cieniu.

Kasyno Shadow Bet wymaga, by depozyt w kwocie minimum 40 PLN, został wpłacony na konto użytkownika w przeciągu ostatnich 6 dni, licząc od środy (od 00:01 w środę do 23:59 we wtorek). Depozytem należy obrócić przynajmniej raz. Pieniędzmi wygranymi z Free Spinów, należy obrócić co najmniej 35 razy, by można było wypłacić.

Dla graczy, którzy właśnie stali się częścią wyjątkowej grupy w cieniu, Jack Pot przygotował specjalny pakiet na start – cały rok Free Spinów bez warunku obrotu i 100% Bonus Powitalny od wpłaty. Free Spiny na cały rok, zostaną dodane do konta od razu. Co tydzień możesz wykorzystać 10 z puli 520. I uwaga – kolejne wpłaty będziesz mógł powiększyć o bonus 50% i 25%. W ten sposób możesz zgarnąć nawet 4800 PLN!

Nie zwlekaj i weź udział w promocji, którą zarządza Jack Pot w Kasynie Shadow Bet. Oferta jest dostępna w cieniu, aż do jej odwołania. Zachęcam, by zapoznać się z regulaminem, dostępnym na stronie kasyna.

Powodzenia!