Ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle – zakłady specjalne

Już jutro, w sobotę 19 maja 2018 roku odbędzie się najbardziej wyczekiwane wydarzenie roku: Ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle. Wydarzenie będzie miało miejsce w stolicy Wielkiej brytanii – Londynie. Zakochani powiedzą sobie ‘tak’ w kaplicy św. Jerzego na zamku w Windsor o godzinie 13. Królewskie śluby zawsze przyciągały wiele uwagi. Jest to też powodów dla zakładów sportowych na wydarzenia specjalne. Jakiego typu zakłady będzie można obstawiać na stronach kasyn online i bukmacherów sportowych?

Ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle zakłady, jakie pojawią się u bukmacherów?

Oczywiście nie będą to zakłady polegające na tym, czy Meghan Markle ucieknie sprzed ołtarza. Takiego scenariusza nikt chyba sobie nawet nie wyobraża. Notowania u bukmacherów będą raczej dotyczyły innych wydarzeń, które mogą mieć miejsce podczas królewskiego ślubu. U wielu bukmacherów widzimy zakłady obstawiające artystę, którego piosenka zostanie zagrana podczas pierwszego tańca królewskiej pary. Wśród wykonawców takich jak Whitney Houston, pojawiają się również elton John (ulubiony artysta i przyjaciel księżnej Diany), Ed Sheeran, czy Adele. Bob Marley, który również pojawia się w notowaniach raczej dla żartu lub na serio.

Jak myślicie co jeszcze będzie można obstawiać? Możliwości jest wiele i my w Polskie Kasyno optujemy za takimi zakładami: Jakie kwiaty pojawią się w bukiecie panny młodej, Meghan Markle? Kolor kapelusza królowej – matki. To nie wymysły, takie zakłady udało nam się dostrzec podczas krótkiej wizyty na stronach bukmacherów. Kapelusz w kolorze zieleni ma na chwile najlepsze kursy, podobnie jak Rolls – Royce jako najbardziej prawdopodobny producent samochodu, którym królewska para uda się do ślubu. Tuż za Rolls – Roycem pojawia się Bentley z kursem 2.20 u większości bukmacherów i Aston Martinem z kursem 9.00 i wyższym. Większość z nas wierzy jednak, że para wybierze klasykę.

Niektóre z zakładów dotyczą imienia pierwszego potomka królewskiej pary (już? Też jesteśmy zdziwieni!). Wśród faworytów znajdują się klasyczne, staroangielskie imiona takie jak Harry (no tak musi być Junior), Alice, Arthur i Henry. Również rok, w którym na świat przyjdzie pierwsze dziecko królewskiej pary pojawia się wśród notowań bukmacherów. Widzieliśmy takie notowania jak rok 2018, czy 2020. Jak widać wszystko, co związane jest ze ślubem księcia Harry’ego i Meghan Markle wzbudza wiele emocji, nie tylko wśród Brytyjczyków, ale na całym świecie. Pokazują to dane dotyczące tego ile w sumie zarobiono na zakładach dotyczących ślubu brata księcia Harry’ego – Williama z Kate Middleton. Było to ponad 1,5 miliona dolarów.

Ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle – zakłady w Batway

A teraz przejdźmy do konkretów. Zakłady związane ze ślubem królewskiej pary możemy obstawiać w Batway. Wystarczy przejść do zakładki ‘specials’ (zakłady Specjalne). Wśród kilku notowań mamy zakłady takie jak: Czy książę Harry zgoli brodę do ślubu? Czy podczas ceremonii ślubnej spadnie deszcz? Danie główne podczas wesela królewskiej pary, Kto poprowadzi Meghan do ołtarza? Jakie ubranie założyć do ślubu książę Harry?

Jak widać możliwości jest wiele. Pewne jest jedno: obstawiając zakłady na ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle będziemy mieć sporo zabawy. Za to konta bukmacherów zasilą setki, o ile nie tysiące złotych. Nie możemy się doczekać już transmisji na żywo tego wydarzenia! Zapewne niektóre z zakładów, będa dostępne tylko na żywo.