Spędź lato grając w turniejach w kasynie Slottica!

Slottica to jedno z niewielu kasyn internetowych, które są operuje na polskim rynku i jednocześnie oferuje liczne promocje dla graczy. Zazwyczaj oferta ogranicza się do bonusów powitalnych i darmowych spinów za depozyt. Slottica bawi swoich klientów bogatą gamą promocji, a tym letnich turniejów. Sprawdź, jak możesz bawić się w Slottica w ciągu najbliższych dni!

Promocja: Cyber loteria

Pula nagród: 20 000 PLN.
Nagrody rzeczowe: laptop Asus, zestaw słuchawek, fotel dla gracza, klawiatura Razer Huntsman Elite Black, myszka Razer Naga Trinity Black USB.

Jak dołączyć do loterii?

Promocja jest w całości poświęcona fenomenowi, który pojawił się w ostatnich latach, mianowicie e-sports. Obserwuj więc rywalizację w turnieju EPICENTER Major 2019 w Dota 2 i obstawiaj zakłady do dnia 30 czerwca. Wystarczy, że aktywnie obstawiasz zakłady sportowe – jeśli ich suma przekroczy kwotę 192 PLN, automatycznie zostaniesz dodany (a) do turnieju.

Ponadto, każde kolejne spędzone na zakładach 192 PLN to kolejny bilet na loterię! Im więcej ich masz, tym większa szansa na wylosowanie jednej z wygranych. Najlepsi uczestnicy podzielą nagrody o łącznej wartości 20 000 PLN.

Turniej: Wyspa Skarbów

Pula nagród: 2 600 PLN
Nagrody rzeczowe: zegarek na rękę Calvin Klein, kamera SJCAM, słuchawki Harman Kardo, bezprzewodowy głośnik JBL, powerbank Interstep, wino musujące Merotto, bransoletka fitness SMA.
Slottica oferuje swoim graczom również turniej, który nie bez powodu nazywa się Wyspa Skarbów. Śpiesz się – turniej trwa tylko do 23 czerwca!

Jak dołączyć do turnieju?

Tabela zwycięzców została przewidziana dla 75 graczy. Miejsce na liście zależy od tego, jak wiele punktów w turnieju uda Ci się zebrać. Ty jak łatwo się domyślisz, przyznawane są na podstawie obstawionych zakładów. Im więcej grasz, tym więcej punktów zyskujesz. Pula nagród pieniężnych – 2600 PLN zostanie podzielona przez 7 najlepszych graczy, którzy zgarniają także nagrody rzeczowe. Obrót bonusem wynosi 1x. Wszyscy gracze znajdujący się poza pierwszą siódemką, otrzymują nagrodę pocieszenia w postaci 1 PLN.

Turniej: Włoska egzotyka

Pula nagród pieniężnych: 425 000 PLN
Nagrody zależą od tego w, której wersji turnieju weźmiesz udział. Ta zależy od Twojego inicjalnego depozytu!

Wersja 1 – Dezpozyty na kowtę 290 PLN:

Nagrody rzeczowe: OnePlus 6T (4 punkty), słuchawki JBL (3 punkty), Wino Man Michele a Tori (2 punkty) oraz darmowy bonus na 85 PLN (1 punkt).

Wersja 2 – Dezpozyty na kwotę 3000 PLN:

Nagrody rzeczowe: Luksusowa wycieczka na Sardynię (8 punktów), smartfon Huawei P30 (7 punktów), Affinata Grappa (6 punktów) oraz darmowy bonus na 850 PLN (5 punktów).Nagrody te mogą zostać wymienione na inne o podobnej wartości!

Wersja 3 (dla VIPów) – Depozyty na kwotę 15000 PLN

Nagrody rzeczowe: wycieczka na Maltę (12 punktów), podróż na Sycylię (11 punktów), laptop Dell (10 punktów) oraz darmowy bonus na 4400 PLN (9 punktów).

Wygląda na to, że lato w Slottica kasyno będzie bardzo obfite w wydarzenia i promocje. W kasynie tym z pewnością będzie dużo się działo, a to przecież dopiero początek! Stań się jednym z graczy tego kasyna, a nie będziesz narzekał na brak atrakcji!