Stań u boku Joanny d’Arc w automacie o tym tytule!

Dołącz do Joanny D’Arc i wyzwól Francję spod panowania Anglików w nowej grze Game Art: Joanna of Arc! Dostawca gier z Malty postanowił wskrzesić historię dziewczyny z niewielkiej francuskiej miejscowości, która stanęła na czele wojsk królewskich i rozgromiła Anglików w wojnie stuletniej. Jej osoba wzbudza wiele kontrowersji, jedni twierdzą, że była marionetką w rekach królewskich dowódców, inni, że zdobyła ich pełne uznanie i faktycznie dowodziła armią. Jej postać pojawia się teraz w automacie online od Game Art. Stań zatem u jej boku i walcz o wygrane!

Video slot od Game Art przeniesie Cię do 14 stulecia i okresu wojny stuletniej. Były to czasy, kiedy śmierć zbierała pokaźne żniwa, zarówno w postaci panujących chorób i epidemii, czy też niebezpieczeństwa, które czychało na gościńcu. Wielu ginęło na skutek ataku wojsk nieprzyjaciela, który przecież mógł nastapić w każdej chwili. Nierzadko ludzie cierpieli głód, a dzieciom nie nadawano imion do 7 roku życia, gdyż często umierały.

Jeśli masz odwagę stań do walki razem z Dziewicą Orleańską i przegoń Anglików precz z fracuskiej ziemi. Kręć spiny i zdobywaj pokaźne sumy na automacie utrzymanym w klimacie średniowiecznych rycerzy i zamków. Joanna d’Arc jest tutaj symbole, który przyciąga najwieksza uwagę, nie tyko ze względu na urodę pieknej damy. Symbol przedstawiajacy Joannę jest Scatterem, wystarczy wylosować trzy z nich w dowolnym miejscu na bębnach, a otrzymamy darmowe spiny w liczbie 10.

Tak naprawdę zaletą tej gry jest przede wszystkim klimat epoki. Automat online Joan of Arc przeniesie Cię w czasie o 6 stuleci. Zostaniesz pozbawiony jakiejkolwiek technologii i wygód, doatkowo zawiśnie nad Tobą grożba ataku wroga. Czy wyobrażasz sobie żyć w takich warunkach? Czy potrafiłbyś się w nich odnależć? Pomimo nieustannie czychajacych niebezpieczeństw, były to czasy również przyjemne. Ludzie byli bardziej bezpośredni i skorzy do rozmowy ze sobą.

Joan of Arc, automat do gry od Game Art to 5-bębnowy, 3rzędowy automat z 243 liniami płatnymi. Do dyspozycji masz również symbol wild, który sprzyja kombinacji wygranych, gdyż zastepuje każdy inny w grze. Sprzyjają Ci zatem dwa symbole, Wild i Scatter sprawią, że być może wygrana wkrótce zasili Twoje konto.

Studio gier , GameArt słynie z produkcji raczej klasycznych automatów, nie oczekujmy więc tutaj rozbudowanych opcji bonusowych. Mimo wszystko producent przygotował dla nas coś specjalnego.
Każdy z symboli, który w rogach posiada strzałki i znajdzie sie na linii wygrywającej, czyli symbol przedstawiajacy Joannę d’Arc, rozprzestrzeni się na bębnach, o ile na bębnach w dowolnym miejscu wyląduje Scatter.

Z kolei poczas sesji darmowych spinów wszystkie symbole ze strzałkami podzielą się i rozprzestrzenia na bębnach bez konieczności pojawienia się Scattera (jest więc znacznie łatwiej!).

Symbole rozprzestrzeniają sie tak, by zająć wszystkie pozycje na bębnie (trzy). Jednak nie zastepuja symboli, które wcześniej znajdowały się w tym miejscu na bębnach. Jak więc liczone są wygrane? Pozycja na bębnie dzieli się na pół, a każda z kombinacji, zarówno ‘ta zwykła’, jak i stworzona przez symbol rozproszony, zostaje rozliczona indywidoalnie, a kwota dodana do salda.

Choć pozornie Joan d’Arc wygląda jak klasyczny video slot sprzed kilku lat, jeśli chodzi o opcje bonusowe, pomimo że nie ma ich dużo, wystarczą, by utrzymać naszą uwagę i sprawić, by gra na tym automacie była dynamiczna.