Street Magic – uwierz w magię w nowym slocie od Play’n Go!

W nowym slocie od Play’n Go Street Magic aż kipi od magii! Wystarczył nam krótki rzut okiem na prezentowane grafiki tego automatu, by wiedzieć, że podobije nasze serce. Magik z maszyny hazardowej od Play’n Go ma to coś, co sprawi, że Street Magic może stać się Twoją ulubioną grą przez najbliższe kilka tygodni.

Sztuka uliczna, w tym cyrkowcy, magicy, od zawsze wzbudzali zainteresowanie tłumu. Ludzie od zawsze udawali się po poradę do wróżki i z chęcią oglądali uliczne występy sztukmistrzów. Wszystko co niebywałe, tajemnicze, niezwykłe zawsze będzie pobódzać naszą wyobraźnię i wzbudzać ciekawość. Dlatego pomysł Play’n Go to strzał w dziesiątkę i na pewno spotka się z szerokim zainteresowaniem odbiorców. Jak wygląda tytułowy magik, który ma potencjał zawrócić Ci w głowie?

Tak, zawrócić bo mamy wrażenie, że Street Magic to automat głównie skierowany do kobiet. A nasz magik rzeczywiście może się podobać: czarne, półkrótkie włosy sięgające linii szczęki, tatuaże na przedramionach, pierścienie na palcach i kolczyki w uszach to nieodłączne elementy jego image. Na jego piersi wisi długi żelazny łańcuch (prawdopodobnie jeden z rekwizytów), ubrany jest w białą koszulę i czarną kamizelkę. W sposobie w jaki na nas patrzy bije pewność siebie i świadomość wszystkich swoich ruchów. Panie i Panowie, przed Wami stoi nie zwykły uliczny magik, lecz prawdziwy artysta i profesjonalista w swoim fachu. Tutaj nie ma miejsca na pomyłkę, gdyż ta może kosztować go życie.

Co wiemy już na temat nowego automatu do gry, Street Magic? Wiadomo, że będzie to 5-bębnowy automat z 20 liniami płatnymi. Prawdopodobnie symbol z wyobrażeniem tytułowego magika będzie miał specjalne znaczenie w grze. Obstawiamy, że będzie funkcjonował jako Wild, a więc zupełnie tak jak jocker w grze w pokera (zastępuje inne symbole).

Czy Street Magic pozwoli graczom na zdobycie dodatkowych spinów za darmo? Z informacji prasowej podanej przez Play’n Go wynika, że tak. Podejrzewamy, że jeden z symboli, będzie działał jako Scatter. Zwyczajowo wystarczy wylosowanie trzech z nich w dowolnym miejscu na bębnach, by uruchomić serię darmowych spinów. Nie wiemy jeszcze, czy darmowe spiny będą mogły być reaktywowane.

Street Magic i gra ryzyko?

Bardzo często w grach hazardowych takich producentów jak Wazdan, czy Novomatic mamy możliwość podwojenia wygranej poprzez podjęcie dodatkowego ryzyka. Po wybraniu takiej opcji bardzo często na ekranie pojawiają się dwa elementy do wyboru. Jeśli wybierzemy trafnie, nasze środki są podwajane; jeśli nie mamy szczęścia niestety tracimy wszystko. Temat podjęty przez Play’n Go w maszynie hazardowej Street Magic aż się prosi o podobne rozwiązanie. Mamy nadzieję, że Play ‘n Go uważa podobnie i taką właśnie grę bonusową znajdziemy w Street Magic.

Jak myślisz, czy Street Magic będzie grą, w której czekają Cię wielkie wygrane? Biorąc pod uwagę podjęty temat podejrzewamy, że RTP (zwrot dla gracza) w tej maszynie będzie podobny do innych gier od Play’nGo, a wiec w granicach 95-96%. Jest to automat do gry online o wysokiej zmienności. Oznacza to, że wygrane będą padały bardzo rzadko, lecz będą wysokiej wartości. Nie spodziewaliśmy się innego rozwiązania przy grze, która traktuje o magii i umiejętnościach, jakie musi posiadać iluzjonista. Premiera Magic Steeet już 13 września.