Turniej Divine Fortune w Unibet! Wygraj część z 10 000 EUR!

Potrzebujesz gotówki? W Unibet stajesz przed szansą zasilenia swojego budżetu. Wystarczy grać na najnowszym automacie od NetEnt – Divine Fortune. Udaj się w podróż do przeszłości, do Starożytnej Grecji. Wkrocz do świata mitycznych stworzeń, złotych monet i bogactwa, o którym krążą legendy! Masz szansę zgarnąć gotówkę lub darmowe spiny! Główna nagroda w turnieju Divine Fortune to aż 2500 EUR. Dodatkowo możesz sobie zagwarantować darmowe spiny. Rozgrywając 50 rund na prawdziwe pieniądze, otrzymasz ich 10, a grając 100 rund, do Twojego konta zostanie dodanych 25 darmowych spinów. Nie zwlekaj, bo turniej już się rozpoczął!

Jak działa turniej Divine Fortune w Unibet?

Aby wziąć udział w turnieju Divine Fortune, należy się do niego zapisać w Unibet.

– Musisz rozegrać co najmniej 20 rund na automacie Divine Fortune, przy czym każdy zakład musi być postawiony za minimum 1 PLN.
– Do rankingu zostanie dodana Twoja najlepsza wyrównana wygrana, po 20 rundach.
– Turniej obowiązuje od środy 25 stycznia od godziny 0:00 CET, do wtorku 31 stycznia do godziny 23:59 CET

Nagrodzonych zostanie aż 500 szczęślicwych graczy turnieju Divine Fortune, z górnej części rankingu. Nagrody pieniężne i darmowe spiny zostaną przyznane w następujący sposób:

1. Nagrody pieniężne:
1 miejsce – 2500 EUR
2 miejsce – 1500 EUR
3 miejsce – 1000 EUR
4 miejsce – 750 EUR
5 – 6 miejsce – 500 EUR
7 – 10 miejsce – 250 EUR
11 – 20 miejsce – 100 EUR
21 – 40 miejsce – 50 EUR
41 – 50 miejsce – 25 EUR

Nagrody pieniężne zostaną wypłacone zaraz po zakończeniu turnieju.

2. Darmowe spiny:
51 – 100 miejsce – 50 darmowych spinów
101 – 250 miejsce – 30 darmowych spinów
251 – 500 miejsce – 20 darmowych spinów

Darmowe spiny zostaną przyznane do 72 godzin po zakończeniu turnieju. Należy je wykorzystać w ciągu 7 dni, w przeciwnym razie przepadną.

Ponadto każdy gracz turnieju Divine Fortune może zagwarantować sobie bonus, w postaci darmowych spinów. Jeżeli podczas turnieju rozegrasz minimum 50 rund na prawdziwe pieniądze, zdobędziesz 10 darmowych spinów. Jeśli rozegrasz 100 rund na prawdziwe pieniądze, otrzymasz 25 darmowych spinów! Te darmowe spiny także zostaną przyznane do 72 godzin po zakończeniu turnieju. Należy je wykorzystać w ciągu 7 dni, w przeciwnym razie przepadną.

Nowy automat Divine Fortune od NetEnt.

Automat Divine Fortune to najnowsze osiągnięcie producenta NetEnt, którego gry niemal zawsze znajdują spore grono fanów. I tym razem producent stanął na wysokości zadania. Slot od samego początku wywołuje spore pozytywne zamieszanie. Poza fantastyczną jakoscią grafiki, dzwięku i animacji, Divine Fortune ma jeszcze do opowiedzenia historię. Podczas gry przeniesiesz się do Starożytnej Grecji – świata mitycznych stworzeń i złotego bogactwa. W Divine Fortune stajesz przed szansą dołączenie do tego bogatego świata. Automat z jackpotem progresywnym kusi szansą wielkiej wygranej! Slot online posiada 5 bębnów, 3 rzędy i 20 linii wygrywających. Wprowadzone zostały nowoczesne funkcje: Falling Wilds Re-Spin, Wild on Wild, Darmowe Spiny i Gra Bonusowa z Jackpotem.

Wybierz się w podróż do Starożytnej Grecji, przepełnionej postaciami, jak: Meduza z wężami zamiast włosów, potężne skrzydlate konie, lwy i groźne byki. Daj się pochłonąć temu mitycznemu światu i wygrywaj prawdziwe pieniądze!