Turniej Golden Ball w Betsson, graj w ruletkę o pieniądze!

W kasynie na żywo w Betsson trwa super promocja – Turniej Golden Ball. Graj w ruletkę na żywo i odbierz swój skarb: część za złotej puli 8000 PLN w gotówce. Promocja obowiązuje już teraz i to na 3 kwalifikujących się stołach. Zagraj w turnieju Golden Ball i odbierz swoje losy na loterię pieniężną. Losowanie już za 7 dni, czyli 16 stycznia! Wypełnij portfel złotą gotówką. Czeka na Ciebie 800 złotych lub jego wielokrotność. Taki zastrzyk złotej kasy z pewnością przyda się każdemu, szczególnie po okresie świąt i hucznych zabaw sylwestrowych, wypełnionym wydatkami.

Gdzie grać i jak zdobyć złotą kasę w Turnieju Golden Ball?

Betsson przygotował specjalny bonus w kasynie na żywo. Turniej Golden Ball trwa cały tydzień i już obowiązuje. Zagraj w ruletkę w kasynie na żywo przy jednym z 3 kwalifikujących się stołów: Golden Ball Roulette, RA Roulette, Club Roulette. Zdobądź jak najwięcej biletów na loterię.

W jaki sposób można zdobyć bilety na loterię z nagrodami pieniężnymi?

– otrzymasz 1 bilet za każdym razem, gdy ukończesz 19 rund,
– otrzymasz 10 biletów za każdy zdobyty Golden Ball w Golden Ball Roulette,
– grając w weekend, otrzymasz zawsze podwojone bilety.

Weekend Twój czas jest podwójnie cenny i dlatego za każde 19 zagranych rund, otrzymasz 2 bilety, a za zdobyty Golden Ball w Golden Ball Roulette, aż 20 biletów! Weekendowe podwajanie obowiązuje od soboty 00:00 CET do niedzieli 23:59 CET. Warto skorzystać i grać w weekend. W łatwy sposób podwajasz swoje szanse na otrzymanie nagrody w gotówce.

Losowanie szczęśliwych zwycięzców na żywo, w Turnieju Golden Ball, odbędzie się w poniedziałek, 16 stycznia o godzinie 14.00 CET, przy stole Club Roulette. Nie przegap tej daty i wpisz ten termin w swój grafik. 8000 PLN zostanie podzielone na 10 równych części, po 800 PLN. Wylosowane będzie 10 zwycięskich biletów. Możesz zostać wylosowany więcej niż raz i wygrać wielokrotność 800 PLN.

W Turnieju Golden Ball obowiązuje regulamin. Jest on dostępny na stronie Betsson. Doradzamy, by się z nim zapoznać. Najistotniejsze postanowienia regulaminu:

– Promocja trwa od 9 do 15 stycznia 2017 i obowiązuje również graczy z Polski.
– Na potrzeby promocji kwalifikująca się runda gry w ruletce to runda na prawdziwe pieniądze, w której zakłady gracza pokrywają mniej niż 70 % rezultatów na kole. Rundy gry, w których zakłady gracza pokrywają 70% lub więcej rezultatów na kole nie będą się liczyły jako kwalifikujące.
– Runda Golden Ball uruchamiana jest po każdych 20 rundach gry. Aby zostać zwycięzcą Golden Ball, należy zagrać z największą stawką w poprzednich 19 rundach przy wybranym stole. W przypadku, gdy zawodnik z największą wniesioną kwotą stawki opuści stół w 19-stej rundzie tj. przed rundą Golden Ball, wówczas utraci 10 punktów. Następny zawodnik, z największą wniesioną kwotą, uzyska 10 punktów w rankingu.
– Szczęśliwi zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej poprzez centrum wiadomości na koncie Betsson i otrzymają gotówkę na konto do 18:00 CET, 16 stycznia.

W tej promocji „fortuna złotą kulą się toczy”. Polskie Kasyno życzy Wam powodzenia!