Turniej Scruffy Duck w Royal Panda z pulą 6 000zł

Turniej Scruffy Duck w Royal Panda to okazja do zgarnięcia części z puli 6 000 PLN. Potrzebujesz zastrzyku żywej gotówki? Odwiedź kasyno Royal Panda i weź udział w turnieju, w którym główna wygrana to 2 000 PLN. Kasyna lubią świętować pojawienie się nowych gier i zachęcić swoich klientów do ich przetestowania. Tak jest i tym razem. Nagrodzonych zostanie łącznie 10 osób. Turniej Sctuffy Duck jest organizowany w kasynie Royal Panda z okazji premiery nowego automatu online od NetEnt. Dołącz jak najszybciej do Brzydkiego Kaczątka, gdyż zabawa zaczyna się już 12 maja! Rozwiń skrzydła i graj w kasynie Royal Panda!

Na czym polega turniej Scruffy Duck?

Turniej Scruffy Duck, z okazji premiery nowego slotu od NetEnt, w którym możesz wygrać prawdziwą gotówkę, zaczyna się już 12 maja i potrwa do 14 maja. Dołącz do Brzydkiego Kaczątka, a może okażesz się jednym ze szczęśliwych zwycięzców i zgarniesz jedną z 10 nagród pieniężnych. Jak dołączyć do turnieju Scruffy Duck w Royal Panda?

 1. Rozegraj minimum 20 rund na slocie Scruffy Duck w czasie obowiązywania promocji.
 2. Jeżeli znajdziesz się wśród zwycięzców, otrzymasz nagrodę pieniężną.
 3.  Zwycięzcy zostaną wyłonieni na podstawie najwyższych wygranych w 20 rundach kwalifikacyjnych turnieju.
 4. Otrzymaj część z puli 6 000 PLN, która rozdzielona będzie w następujący sposób:
 • Miejsce 1               –  2000 PLN
 • Miejsce 2               –  1 000 PLN
 • Miejsce 3 i 4          –  600 PLN
 • Miejsca 5, 6 i 7      –  400 PLN
 •  Miejsce 8, 9 i 10   –  200 PLN

Turniej Scruffy Duck to 3 pełne dni fantastycznej zabawy! Niezależnie za jakiej wysokości stawkę grasz, masz szansę na zwycięstwo. Wszystko, co potrzebujesz, by znaleźć się wśród zwycięzców, to wylosować jedną z 10 najlepszych serii 20 obrotów w odniesieniu do środków, które stawiasz. Dzięki temu wysokość stawki, za którą grasz, nie ma znaczenia, a prawdopodobieństwo wygranej jest identyczne. Podczas trwania turnieju możesz sprawdzać tabelę wyników na stronie kasyna i poprawić swój wynik.

W promocji „Turniej Scruffy Duck” obowiązuje regulamin. Pełny regulamin znajduje się na stronie promocji kasyna Royal Panda. Przedstawiamy jego najważniejsze postanowienia:

 • Turniej Scruffy Duck trwa między 12 maja 2017 roku, godz. 00:00 CEST, a 14 maja 2017 roku, godz. 23:59 CEST.
 • Brane pod uwagę w turnieju są wyłącznie obroty rozegrane z salda gotówkowego oraz przy maksymalnej liczbie linii płatnych.
 • Zwycięzcy zostaną wyłonieni po okresie obowiązywania promocji, tj. 15 maja 2017 roku. Nagrody pieniężne zostaną przyznane tego samego dnia.
 • Jeżeli zdarzy się, że kilku graczy wylosuje taką samą kombinację, to nagrodę otrzyma ten, który osiągnie to jako pierwszy.

Kilka słów o Scruffy Duck od NetEnt

Scruffy Duck to animowany slot od renomowanego producenta gier NetEnt. Automat tradycyjnie zbudowany jest z 5 bębnów, 3 rzędów i 25 linii płatnych. Wątkiem przewodnim slotu jest Scruffy Duck, czyli znane nam wszystkim Brzydkie Kaczątko. NetEnt udostępnia anonimowany slot, przypominając nam historię z dzieciństwa i uzupełniając ją o ciekawą kolorystykę i odprężającą muzykę w tle. Dodatkowo, jak na nowoczesny slot przyznało, zgarniesz Free Spiny i aż 5 emocjonujących Funkcji Bonusowych! Automat dostępny jest do gry komputerze oraz w kasynie mobilnym, w wersji touch.