Wicked Tales: Dark Red w pierwszej dziesiątce najlepszych video slotów!

Pamiętacie Wicked Tales: Dark Red, automat online od NetEnt? Zgodnie z oficjalnym rankingiem EGR Magazine, jest to najwyżej notowana nowa gra hazardowa online. Premiera Wicked Tales: Dark Red odbyła się we wrześniu tego roku. Maszyna hazardowa została przyjęta z ogromnym zainteresowaniem i już w październiku wskoczyła na 10 miejsce w klasyfikacji slotów. Dla porównania inne, świeżo upieczone video automaty od znanych producentów jak Wolf Hunters od Yggdrasil znalazły się na miejscach 18 i Rise of Olympus (Play’n Go) na 16.

Czemu Wicked Tales: Dark Red zawdzięcza takie miejsce w rankingu video slotów? Całkiem niedawno pisaliśmy recenzję tego video automatu i również my byliśmy nim zachwyceni. Wierzymy, że klucz tkwi po pierwsze w nośnej i intrygującej historii. Wicked Tales: Dark Red, to zmodyfikowana wersja bajki o Czerwonym Kapturku. Ta, nie jest już kilkuletnią, naiwną dziewczynką. Chwyta za topór i wyrusza na polowanie. Czy uda jej się schwytać bestię, która terroryzuje okoliczne wioski? Kim lub czym jest wilkołak? W jaki sposób go złapać? Te i inne pytania wzbudzają ciekawość, pobudzają wyobraźnię. Wicked Tales: Red Dark to historia, która urzekła graczy!

Pierwszy człon tytułu Wicked Tales, sugeruje, że Microgaming ma w planach wydanie kolejnych ‘zdrożnych opowieści’. Jesteśmy ciekawi, jaki tytuł będzie następny w tej serii. Obstawiamy na kolejne pozycje baśni Braci Grimmów.

Mamy oczywiście na myśli tą oryginalną wersję: pełną krwi i przemocy, a nie ocenzurowaną wersję dla współczesnych dzieci. Jesteśmy niezmiernie ciekawi, co ukaże się w następnej kolejności. ‘Bezręka dziewczyna’, ‘Kopciuszek’, a może ‘Pani Zima’? Każda z tych opowieści odpowiednio zmodyfikowana może okazać się kolejnym hitem. Niecierpliwie na niego czekamy!

Wreszcie, uwaga Wicked Tales: Dark Red zachwyciło nas opcjami bonusowymi. Na pierwszy plan wysuwa się tutaj opcja polegająca na połączeniu trzech bębnów, które tworzą jeden wielki symbol – gigant. Symbol ten przesuwa się na bębnach od prawej do lewej tak długo, aż zniknie z nich.

Ponadto, automat Microgaming oferuje darmowe spiny. Maksymalna liczba spinów wynosi 9. Choć mogłoby ich być więcej możemy wylosować kilka innych opcji, które również są atrakcyjne. Co mamy na myśli?

Na kole z opcjami bonusowymi znajdują się również… nagrody pieniężne. Sama opcja umiesczenia koła fortuny w video slocie jest bardzo ekscytująca. Hm.. tak jakby było nam mało adrenaliny… Tak więc kręcąc kołem (Wolf’s Weel) możemy trafić darmowe spiny, mnożnik wygranych, czy przedmioty, które kryją nagrody pieniężne. Mechanika tego automatu nie jest skomplikowana, ale na tyle rozbudowana, by była wyjątkowo atrakcyjna dla gracza.

Wydaje nam się, że to, co zrobił w swoim rewelacyjnym video automacie wicked Tales: Dark Red Microgaming to idealny przepis na video slot. Prosta, lecz nie uboga mechanika gry, chwytliwy temat i… no własnie rewelacyjne grafiki to coś, co przeniesie sukces każdej grze. Wystarczy trzymać się tych kilku wytycznych, a gra powinna spodobać się odbiorcy. Jesteście ciekawi na jakiej pozycji znajdzie się Wicked Tales: Dark Red w listopadzie? My również!

Zatem dołącz do Czerwonego Kapturka i zorganizuj polowanie. Być może olbrzymi wilk wpadnie w Twe sidła, a wraz z nim wygrana! Odkryj tajemnicę niewyjaśnionych zabójstw i zaginięć ludzi, a być może znajdziesz się na tropie wilkołaka. Uwolnij go od klątwy, a Twoje starania zostaną sowicie wynagrodzone!