Wielka wygrana w Fortune Divine padła w kasynie Rizk!!

Wielka wygrana marzy się niemal każdemu. Co jakiś czas słyszymy o szczęściarzach, którzy wygrali zawrotne sumy, grając w kasynie online. Zawsze czytamy takie newsy i budzi się w nas zazdrość. Tym razem jednak towarzyszą nam zupełnie inne uczucia. Cieszymy się szczęściem tego zwycięzcy, a właściwie zwyciężczyni, której trafiła się wielka wygrana w kasynie Rizk, podczas gry na automacie z progresywnym Fortune Divine! To zwycięstwo odmieniło jej życie na dobre. Los nareszcie się odwrócił. Kto by pomyślał, że wszystko może się zmienić w tak krótkim czasie. Kto wie, może to Ty jesteś następny w kolejce po wielką wygraną?

Wielka wygrana trafiła się jej 2 dni po tym, jak otworzyła konto w kasynie

Obywatelka Niemiec, a dokładnie Bawarii, rozpoczęła przygodę z kasynem online 29 czerwca 2017 roku. Wszystko przebiegało standardowo – rejestracja konta w kasynie, bez większych planów, dla rozrywki, by pograć trochę w wolnym czasie. Niemka kompletnie nie spodziewała się, że niewinna rozrywka, może odmienić jej życie na zawsze! 2 dni po tym, jak dołączyła do grona graczy Rizk, szczęściara zgarnęła wielką wygraną w grze od NetEnt – Fortune Divine. Kobieta wygrała 145 616 EUR, stawiając zakład o wartości zaledwie 40 centów! Tak nie przewidziało Ci się: 145 616 EUR, 2 dni gry, kilka depozytów i jej życie zmieniło swój tor!

Gdy obsługa klienta kasyna Rizk kontaktowała się ze zwyciężczynią, oczywiście spodziewała się radosnej reakcji, jednak to co usłyszeli, przeszło ich oczekiwania! Niemka przyznała, że ostatni okres jej życia, był dla niej ciężka próbą. Niewiele więcej niż 2 lata temu, jej maż zginął w tragicznych okolicznościach, a ona zmagała się z wieloma problemami. Z pewnością zwyciężczyni przeznaczy swoją wygraną na dobre cele. Zdajemy sobie sprawę, że nic nie jest w stanie zrekompensować bólu po stracie małżonka, ale wierzymy, że dzięki wygranej pieniężnej, rozwiązanych zostanie wiele jej problemów. Zwyciężczyni wyznała w rozmowie, że dopóki środki nie znalazły się na jej koncie, nie wierzyła, że szczęście uśmiechnęło się właśnie do niej! Powiedziała też, że w ostatnim czasie życie wystawiło ją na wielką próbę i cieszy się, że los się odwrócił. „Czuję, jakbym nareszcie weszła na wielką górę, a teraz będzie już tylko z górki”- przyznała.

Fortune Divine – krótki opis slotu, na którym padła wielka wygrana.

Divine Fortune to jeden z najnowocześniejszych automatów. Slot z lokalnym jackpotem progresywnym, przeniesie Cię w czasie do Starożytnej Grecji. Wkroczysz do świata mitycznych stworzeń, bogactwa, o którym krążą legendy, złotych monet i wygranych jackpot!

Gra Bonusowa z możliwością wygrania Jackpota uruchamia się, gdy podczas gry głównej zdobędziesz co najmniej 3 złote monety. To właśnie przytrafiło się obywatelce Bawarii. Zasady są następujące: 1 rząd wypełniony monetami, zdobywasz Mini Jackpot. Jeżeli będziesz miał więcej szczęścia i 2 rzędy pokryją się złotymi monetami, to otrzymasz Major Jackpot. Jeśli natomiast zapełnisz monetami wszystkie 3 rzędy, to Twoje życie odmieni się na zawsze, bo zgarniesz Mega Jackpot!

Spróbuj swoich sił w kasynie Rizk! Może to do Ciebie uśmiechnie się szczęście tym razem i będziesz kolejnym zwycięzcą wielkiej wygranej?!