Wielka wygrana w Hall of Gods!

Wielu z nas gra w kasynie bo wierzy w trafienie niewielkiej wygranej i w to, że to co wpłaci, się zwróci. Czy jedak wierzymy, że możemy stać się jednym z prawdziwych zwycięzców, o których pisze się artykuły, lub notki prasowe? Zazwyczaj z niedowierzaniem śledzimy newsy, informujące o kolejnej, wielkiej wygranej. Wielu z nas poddaje w wątpliwość prawdziwość tych informacji. Niektórzy nawet twierdzą, że kasyna publikują na stronie fałszywe dane. A jednak, wielkie wygrane się zdarzają i to nie tylko w losowaniu Totolotka, ale i w kasynach online.

Jednym ostatnich szczęśliwców jest gracz z Niemiec, który dołączył do Casumo w grudniu 2017 roku. Jego ulubionym automatem jest Book of Dead od Play’Ngo. Któregoś razu postanowił spróbować gry na innym slocie, tym razem Hall of Gods, automacie z progresywnym jackpotem. Grał za rozsądną stawkę: 1,20 i za jednym spinem zamienił to w wygraną o wartości €214,717 trafiając jackpota! Trzeba przyznać, że jak na zaledwie dwa miesiące w Casumo, Niemiec miał ogromne szczęście. Niektórzy grają latami i nie dane im zgarnąć tak pokaźną sumkę!

Co sprawiło, że Niemiec zdecydował się na grę w Hall of Gods? Jak sam mówi: ‘Zobaczyłem klip z Hall of Gods na Youtube i postanowiłem spróbować’. Kiedy trafiłem jackpota i wygrałem pieniądze, powiedziałem sobie, że to nie może być prawda.’ Jak widać nawet Ci, którym przytrafia się wielka wygrana nie mogą uwierzyć, w to co się dzieje. Wygraną w Hall of Gods określa się jako pierwszą, wielką wygraną roku 2018 w Casumo. Niestety w związku z nowelizacją ustawy hazardowej, Casumo wycofało się z działalności na polskim rynku i od kwietnia 2017 roku jest niedostępne dla Polaków. Zagraj więc w Hall of Gods w innym renomowanym kasynie, które akceptuje Polaków – Betsafe.

Na co zamierza wydać wygrane pieniądze zwycięzca? Jak sam mówi w pierwszej kolejności kupi nowy samochód, a następnie wyjedzie na wycieczkę do Azji, o której marzył od dłuższego czasu. Czy nasz bohater podzielił się już wieściami z rodziną i znajomymi? Jak przyznaje: ‘Nie powiedziałem o tym jeszcze nikomu’. Z pewnością jednak będę hucznie świętował wygraną przez cały weekend’. Domyślamy się, że takie wieści trudno utrzymać w tajemnicy. Czasem jednak sława jest ostatnią rzeczą, o jakiej marzą w takiej chwilii zwycięzcy i w spokoju zadowalają się swoją wielką wygraną.

Hall of Gods – Jaki jest ten slot?

Hall of Gods to nie tylko automat, który dzięki trzem jackpotom (mini, midi i mega) oferuje wielką wygraną. To przede wszystkim wyśmienity slot online, na którym gra jest czystą przyjemnością. Sprawiają to nie tylko przepiękne, cieszące oko grafiki, ale oryginalne, przyjemne animacje. Hall of Gods przenosi nas do świata skandynawskich bogów i mitycznych stworzeń: smoków. Na bębnach slotu poruszają się symbole z podobiznami najpotężniejszych bogów skandynawskiego panteonu: Thora, władcy burzy i piorunów; Freyi, bogini płodnosci i magii; Idun, sprawczyni wiosny; Odyna, boga wojny oraz Lokiego, przewrotnego boga przemian i oszustwa.

Niewątpliwym atutem Hall of Gods jest interesująca gra bonusowa. Wystarczą 3 lub wiecej symbole Bonus, a uruchomiona zostanie bonusowa runda, w której zadaniem gracza jest rozbicie drewianych tarczy wyświetlonych na konsoli. Każda z nich skrywa wygraną, lub oznacza koniec gry. A teraz najlepsze, jeden z trzech wspomnianych jackpotów może zostać trafiony również podczas bonusowej gry! Kto z Was zechce więc wypróbować swoich sił na tym automacie online?

Podsumując Hall of Gods od NetEnt to gra do której się wraca nie tylko ze względu na możliwość wielkiej wygranej, co ze względu na jej walory estetyczne. Jak myślicie, czy szczęśliwiec z Niemiec zagra na niej raz jeszcze? Chcesz dowiedzieć się więcej o Hall of Gods? Przeczytaj recenzję slotu!