Wiosenne darmowe spiny w Betsson

Codziennie czekasz na interesujące promocje w kasynie? Chciałbyś/Chciałabyś zgarnąć darmowe spiny? Teraz jest ku temu okazja! Betsson postanowił powitać wiosnę nową promocją, która wprowadzi Cię w wiosenny, radosny nastrój. Każdego dnia możesz zdobyć darmowe spiny i atrakcyjne bonusy. I tak przez 4 tygodnie!

Jak dołączyć do promocji?

No dobrze, to teraz zapewne zechcesz poznać szczegóły. Co zrobić by, otrzymać darmowe spiny? Oferta jest zróżnicowana i to czy zakwalifikujesz się do promocji zależy od tego, czy spełniłeś/aś warunki.

PONIEDZIAŁEK

W poniedziałek, 5 marca wystarczy wpłacić i obrócić 400 PLN na dowolnym slocie, by odebrać 25 darmowych spinów w slocie Wild Wild West od Netent. Darmowe spiny dostępne są tylko w wersji mobilnej (na telefonie i tablecie). Oferta obowiązuje tylko do północy.

WTOREK I ŚRODA

We wtorek i środę czeka nas podobna oferta. Aby otrzymać 25 darmowych spinów w slocie Gonzo Quest należy obrócić 400 PLN w dowolnej grze. Uwaga! Oferta obowiązuje TYLKO na grach w kasynie na żywo.

CZWARTEK

Jeśli nie interesują Cię darmowe spiny i wolisz gotówkę (właściwie bonus w kasynie) zagraj w czwartek. Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto w Betsson z telefonu do końca dnia, 8 marca a zgarniesz 20 PLN w postaci bonusu w kasynie mobilnym. Wygląda na to, że Betsson chce zachęcić swoich graczy do gry z telefonu, lub tableta. Musi to dotyczyć wyłącznie najbardziej ‘zatwardziałych’ z graczy, którzy wciąż korzystają wyłącznie z komputera. Faktem jest, że dziś większość osób gra na urządzeniu mobilnym.

WEEKEND

Zapowiada się ciekawy weekend! Jeśli ponownie chcesz otrzymać darmowe spiny w slocie Wild Wild West wpłać i obróć minimum 800 PLN na dowolnym slocie w kasynie. Oferta obowiązuje w dniach 9 – 11 marca. Nie przegap jej!

JAK OCENIAMY PROMOCJĘ BETSSON?

Jak obiektywnie ocenilibyśmy promocję od Betsson? Czy warto wpłacać kilka setek złotych, by otrzymać darmowe spiny? Trzeba przyznać, że kwoty depozytów są wysokie, ale należy wziąć uwagę też, że na nagrodę trzeba zasłużyć. Większość z nas i tk robi depozyty w przedziale 100 – 200 PLN i nie otrzymuje z tego tytułu żadnych bonusów. Warto więc chyba wpłacić nieco więcej i otrzymać coś gratis? Aby zakwalifikować się do promocji należy operować sporymi kwotami, a przede wszystkim do niej się zapisać! Bez tego żaden depozyt nie będzie zaliczony jako kwalifikujący się do oferty. Nie zapomnij o tym!

Zaraz, zaraz… A gdzie plan oferty na całe 4 tygodnie? Ekipa Betsson nie zdradza planu na kolejne dni. Na te trzeba będzie poczekać do końca trwającego tygodnia. Aby mieć pewność, że niczego nie przegapisz najlepiej zapisać się do newslettera. Wówczas z pewnością otrzymasz przypomnienie o promocji i skrócony opis oferty.

GRAJ W KASYNIE MOBILNYM!

Nigdy nie grałeś/aś przy użyciu tabletu lub smartfona? Nic straconego. Wszystko jest do nadrobienia! Promocja w Betsson jest świetną okazją, by wyprobować czegoś nowego. Gry na nowym urządzeniu, nowych slotów do których z różnych przyczyn jeszcze nie siągnąłeś/aś. Nadchodzi nowe, a z wiosną wszystko rodzi się do życia. Świętuj więc jej nadejście wraz z Betsson!

Podsumując, Betsson poraz kolejny nas nie zawiódł i przygotował kolejną, długotrwałą ofertę, w której możesz zdobyć darmowe spiny. Można powiedzieć, że to już tradycja w Betsson i prawie każdego dnia można znaleźć tam darmowe spiny. Obawiasz się wpłacać tak dużych kwot za jednym razem? Nieszkodzi. Właśnie dlatego w promocji chodzi o całkowity obrót, a nie stricte kwotę depozytu. Możesz wpłacić zatem kilka razy, ważne byś na grach obrócił/a wymaganą kwotę. Proste? No to dzieła!