Wygraj Letnie Wakacje z Betsson – czekają 4 wycieczki VIP!

Marzą Ci się letnie wakacje? Masz już dość zimna i dołującej pogody w miesiącach, które powinny być ciepłe i słoneczne? Odwiedź Kasyno Betsson i graj w swoje ulubione gry online! Masz szansę wygrać Letnie Wakacje z Betsson i zamienić szarówkę i deszczowe dni na upalne wakacje życia! Czekają cztery wycieczki VIP dla 2 osób. Co tydzień zostanie rozlosowana jedna z nich. Oprócz wycieczki marzeń w promocji czekają nagrody pieniężne i środki bonusowe, które otrzyma 150 osób co tydzień. To jeszcze nie koniec atrakcji. Każdy uczestnik promocji może otrzymać darmowe spiny!

Dokąd na Letnie Wakacje z Betsson i jak je wygrać

By wziąć udział w promocji Letnie Wakacje z Betsson i dać sobie szansę na wygranie jednej z czterech wycieczek lub innych atrakcyjnych nagród, wystarczy się do niej zapisać, jednokrotnie klikając „Jedziemy”. Promocja trwa od 4 do 31 maja.

 1. Wpłać i zagraj w dowolną grę, za minimum 40 PLN w kasynie, a otrzymasz 1 bilet na loterię w danym tygodniu.
 2. Za każdym razem, gdy zagrasz za 40 PLN, otrzymasz kolejny bilet na losowanie.
  W promocji Letnie Wakacje, oprócz wycieczek zostanie rozlosowanych co tydzień 150 nagród, a wśród nich są nagrody pieniężne i środki bonusowe:
  10 x 1000 PLN w gotówce
  25 x 800 PLN w pieniądzach bonusowych
  50 x 600 PLN w pieniądzach bonusowych
  65 x 400 PLN w pieniądzach bonusowych
 3. Losowania będą się odbywać w każdym tygodniu w czwartki.
 4. Jeśli zagrasz za minimum 200 PLN w maju, zapewnisz sobie darmowe spiny. Możesz otrzymać od 25 do 100 darmowych spinów. Free spiny możesz wykorzystać na dowolną grę NetEnt, z wyjątkiem Blood Suckers, Wild Water, Kings of Chicago i Wish Master, w wersji na komputer lub w kasynie mobilnym.

W maju zostaną rozlosowane 4 następujące wycieczki VIP dla 2 osób:

Algarve – od 4 do 10 maja
Tygodniowa wycieczka na południe Portugalii. 7 nocy z w 5-gwiazdkowym Cascade Wellness and Lifestyle Resort.
W trakcie pobytu możesz skorzystać z takich atrakcji jak: Jeep safari, rejs do jaskiń w poszukiwaniu delfinów lub zobaczyć morskie stworzenia w Zoomarine.

Majorka – od 11 do 17 maja
Niespełna tydzień spędzony na śródziemnomorskiej wyspie. Pobyt w stolicy, w Palmie w 5-gwiazdkowym Gran Melia Victoria.
Czekają na Ciebie: Caves of Drach i fabryka pereł, Palma Aquarium.

Dubrownik – od 18 do 24 maja
Tydzień w 5-gwiazdkowym Dubrovnik Palace, czyli południowe wybrzeże Chorwacji.
Nie brak tam atrakcji: możesz spędzić czas aktywnie i nurkować z rurką lub pływać na kajakach. W ramach odpoczynku możesz pojechać kolejką linową i zwiedzić Stare Miasto, a także wybrać się w rejs statkiem wykorzystanym podczas kręcenia Gry o Tron.

Teneryfa – od 25 do 31 maja
Tydzień na najbardziej populranej z Wysp Kanaryjskich w 5-gwiazdkowym Costa Adeje Gran.
Na pewno nie będziesz się nudzić. Odwiedź Jeep safari, wybierz się na rejs w poszukiwaniu delfinów i odwiedzić parki rozrywki Siam Park i Loro Parque.

Najważniejsze postanowienia regulaminu:

 • Środki bonusowe wygrane w promocji muszą zostać obrócony przynajmniej 10 razy w ciągu 3 dni od ich otrzymania. Środki można wykorzystać w kasynie i kasynie na żywo. Obrót na poszczególnych grach może się liczyć w różnym stopniu.
 • Darmowe spiny zostaną dodane do kont graczy 1 czerwca do 18:00. Spiny zostaną przyznane graczom losowo w pakietach: 25, 50, 75 lub 100. Warunkiem jest spełnienie wymagań otrzymania spinów.
 • Darmowe spiny muszą zostać wykorzystane do 4 czerwca. Wygrane wynikające z darmowych spinów muszą zostać obrócone co najmniej 35 razy, w ciągu jednego dnia.