Wygraj nagrody i free spiny w Turnieju Wikingów w Betsson.

Betsson zaprasza Cię na Turniej Wikingów!! Masz szansę zgarnąć atrakcyjne nagrody i darmowe spiny. Super promocja jest organizowana w kasynie z okazji premiery nowego slotu: Viking Runecraft i trwa od dziś, 2 do 9 maja, do godz. 23.59 CET. Wśród nagród znajdują się: iPhone 7, którego w Turnieju Wikingów wywalczy zwycięzca. Kolejne 4 osoby odpłyną z iPadami Mini. Czeka też gotówka, środki bonusowe oraz moc darmowych spinów. Nagrodzonych będzie aż 150 osób z czoła rankingu. Graj na nowym automacie Viking Runecraft w Turnieju Wikingów i daj sobie szansę na wywalczenie tych cennych nagród! Walka zaczyna się już dziś, więc zakładaj zbroję i przystąp do pojedynku!

Turniej Wikingów w Betsson – przystąp do walki

By wygrać nagrody w Turnieju Wikingów Betsson, należy postępować według poniższych punktów:

 1. Zapisz się do Turnieju Wikingów – wystarczy, że klikniesz przycisk “Siej spustoszenie”, jednokrotnie, w okresie obowiązywania promocji.
 2. Graj na automacie Viking Runecraft i zbieraj symbole, za które otrzymasz określoną liczbę puntów:
 3. Minimalna stawka, która kwalifikuje Cię do udziału w promocji to 1 PLN.
 4. Zdobądź jak najwięcej punktów i znajdź się jak najwyżej w rankingu. Nagrodzonych zostanie pierwszych 150 osób. Ranking będzie aktualizowany codziennie do godziny 18.00 CET. Punkty zdobyte w piątki, soboty i niedziele zostaną dodane w następny poniedziałek do 18:00 CET.

Nagrody zostaną przyznane 10 maja. 150 nagród w Turnieju Wikingów będzie przyznanych według następującego schematu:

 • 1 miejce: iPhone 7 32 GB
 • 2 – 5 miejsce: iPad Mini 4 128GB – WiFi
 • 6 – 10 miejsce: 1000 PLN w gotówce
 • 11 – 20 miejsce: 600 PLN w pieniądzach bonusowych
 • 21 – 35 miejsce: 400 PLN w pieniądzach bonusowych
 • 36 – 50 miejsce: 200 PLN w pieniądzach bonusowych
 • 51 – 75 miejsce: 200 darmowych spinów na Viking Runecraft
 • 76 – 100 miejsce: 150 darmowych spinów na Viking Runecraft
 • 101 – 125 miejsce: 100 darmowych spinów na Viking Runecraft
 • 126 – 150 miejsce: 50 darmowych spinów na Viking Runecraft

To jeszcze nie koniec Wikingowych łupów. Ponadto, codziennie w okresie trwania promocji możesz zdobyć 5 free spinów na Viking Runecraft. Codzienne Darmowe Spiny otrzymasz pod warunkiem, że zagrasz za minimum 40 PLN. Dziennie otrzymasz 5 darmowych spinów.

Promocja Turniej Wikingów trwa od 2 maja od godziny 00:01 CET do 9 maja, do godziny 23:59 CET.

Szczegółowy regulamin znajduje się na stronie kasyna Betsson, a najważniejsze postanowienia zawarte są poniżej:

 • Jeżeli wygrasz środki bonusowe, to należy nimi obrócić minimum 35 razy w ciągu 3 dni. W przeciwnym wypadku pieniądze bonusowe przepadną.
 • Jeżeli Twoją nagrodą wynikającą z pozycji w rankingu będą darmowe spiny, to należy je wykorzystać do 14 maja do godziny 23.59 CET, gdyż w przeciwnym razie przepadną. Wygrane z darmowych spinów, traktowane są jako pieniądze bonusowe i muszą przed wypłatą być obrócone minimum 35 razy. Środki bonusowe pozostawione na koncie przepadną po 1 dniu.
 • Jeśli otrzymałeś Codzienne Darmowe Spiny, gdyż zagrałeś za minimum 40 PLN (5 darmowych spinów dziennie), to musisz je wykorzystać w tym samym dniu, w którym zostały przyznane, do godziny 23.59 CET. W przeciwnym razie free spiny przepadną. Wygrane z darmowych spinów, traktowane są jako pieniądze bonusowe i muszą przed wypłatą być obrócone minimum 35 razy. Środki bonusowe pozostawione na koncie przepadną po 1 dniu.
 • Bardzo istotne jest, by zwrócić uwagę, że Obrót na większości gier w kasynie liczy się do spełnienia warunków obrotu, jednak dla różnych gier w różnym stopniu, a niektóre gry zostały wykluczone z obrotu.