Zgarnij darmowe spiny obstawiając zakłady na Ligę Mistrzów!

Lubisz śledzić mecze Ligii Mistrzów? Marzą Ci się darmowe spiny? Co jedno z drugim ma wspólnego? Otóż ma, gdyż obstawiając zakłady na mecze Ligii Mistrzów możesz zdobyć upragnione darmowe spiny na kasyno! Taka okazja tylko w Unibet w dniach 20-21 lutego. Nigdy nie stawiałeś/aś zakładów online? Nieszkodzi, zawsze warto spróbować!

Co zrobić, by zgarnąć darmowe spiny?

Wystarczy wpłacić co najmniej 55 złotych i obrócić je obstawiając mecze na Ligii Mistrzów w wyżej wymienionych dniach, a każdy gol, który padnie podczas Ligii Mistrzów zostanie zamieniony na 1 darmowy spin na Starburst! Przed obstawieniem jakiegokolwiek zakładu koniecznie zaloguj się na stronie Unibet i zapisz się do promocji!

I już? To takie proste? Żadnych ukrytych warunków pisanych milimetrową czcionką? Promocja w Unibet jest rzeczywiście unikalna. Pamiętaj jednak, by wnieść odpowiednie zakłady; koniecznie z kursem powyżej 1.40 i takie, które zostaną rozstrzygnięte pomiędzy gdziną 00:01 CET w dniu 20 lutego, a godziną 23:59 21 lutego 2018. Do promocji wliczają się zakłady przedmeczowe, zakłady live oraz mobilne. Spinów możemy się spodziewać dzień po zakończeniu promocji do godziny 19.00. Wygrane pochodzące z darmowych spinów przyznawane są do konta gracza w postaci bonusu, który należy obrócić 25-krotnie.

Dlaczego ktoś miałby obstawiać zakłady na mecze piłki nożnej, by otrzymać darmowe spiny? Dlaczego nie? Promocja w Unibet ma na celu zachęcić wielbicieli kasyna online do stawiania zakładów sportowych i odwrotnie, fanów zakładów do wypróbowania automatów. Ci, którzy znają Starburst prawdopodobnie zdają sobie sprawę dlaczego wybrano ten automat. Starburst jest po prostu… jedyny w swoim rodzaju! Wciaż pomimo kilunastu miesięcy od premiery Starburst pozostaje jednym z najchętniej wybieranych automatów Netentu, o ile nie slotów online. Grę tę zna każdy, kto od czasu do czasu kręci spiny. Wciąż masz wątpliwości? Przeczytaj recenzję slotu tutaj.

Jak postawić zakład sportowy?

Chcesz spróbować, ale nigdy jeszcze nie obstawiłeś/aś zakładu sportowego? To nic trudnego! Wybierz zakładkę ‘Bukmacher’ na górze strony Unibet a następnie typ zakładu który chcesz obstawić: zakład przedmeczowy (zakład na wydarzenie sportowe, które się jeszcze nie rozpoczęło), zakład live (na żywo; na wydarzenie, które właśnie trwa. Pamiętaj, że w tym przypadku kurs może ulec zmianie). Jeśli wybierasz zakład przedmeczowy koniecznie upewnij się, że spotkanie zostanie rozstrzygnięte przed upływem daty końcowej promocji. Weź pod uwagę, że z różnych powodów zakład może zostać rozliczony kilka, lub kilkanaście godzin po zakończeniu takiego spotkania. Wówczas Twój zakład nie zostanie zakwalifikowany do tej promocji. Możesz postawić jeden zakład o wartości 55 PLN, lub kilka za sumę równą 55 PLN.

Prawdopodobnie zastawiasz się, czy obrót bonusem na zakłady sportowe wygląda podobnie do obrotu bonusu w kasynie? W pewnym sensie tak, jednak pełen obrót bonusu sportowego (tak zwany free bet) zwykle zajmuje nieco dłużej. Musimy bowiem poczekać na rozstrzygnięcie wydarzenia sportowego i oficjalny wynik.

Promocja w Unibet jest świetną okazją na wypróbowanie zakładów sportowych bez zbędnego ryzyka. Prawdopodobieństwo, że padnie kilka goli podczas spotkań Ligii Mistrzów jest dość wysokie, więc możemy być pewni, że zyskamy darmowe spiny. Pytanie należałoby raczej sformułować nie czy, lecz ile? Dołącz do promocji w Unibet i spróbuj swojego szczęścia obstawiając zakłady w sportowej sekcji operatora!