Zgarnij koszulki z podpisami zespołu ENCE!

Każdy fan esportu z zapałem śledził rozgrywki odbywające się na IEM Katowice w tym roku. Być może nie tylko czytałeś wszystkie newsy, ale byłeś w spodku podczas słynnego finału, w którym do boju stanęły dwie drużyny Astralis i ENCE.

Podczas gdy Astralis byli faworytem mistrzostw od samego początku, nikt nie spodziewał się, że ENCE zajdzie tak daleko. Ich sukces był tak wielką niespodzianką, że w mig wyprzedano wszystkie koszulki tego zespołu w sklepie, który znajdował się na terenie katowickiego spodka. Teraz masz szansę zdobyć koszulki z podpisami zespołu z Finlandii. Wystarczy, że weźmiesz udział w kampani promocyjnej kasyna Rizk.

Jak wziąć udział w promocji?

Wystarczy, że do dnia 31 marca złożysz zakład na jakiekolwiek wydarzenie esport. Wówczas automatycznie zostaniesz dodany do loterii, która odbędzie się w celu wyłonienia osób, które otrzymają koszulki. W promocji mogą wziąć zarówno nowi gracze, jak i stali bywalcy kasyna Rizk z wyjątkiem graczy z Wielkiej Brytanii. Jeśli więc mieszkasz w UK, bardzo nam przykro ale nie możesz wziąć udział w loterii. Jaki jest powód wykluczenia graczy z tego kraju? Trudno nam odpowiedzieć na to pytanie.

Nie ma okreslonej minimalnej stawki, za którą gracz musi złożyć zakład esport. Rizk Casino nie określa w regulaminie promocji wartości kursu zakładu, wnioskujemy więc, że nie ma to znaczenia.

Kiedy odbędzie się i jak będzie wyglądała loteria?

Losowanie nagród odbędzie się w dniu 1 kwietnia. Gracze, których naziwska zostały wylosowane, będą poinformowani o tym drogą mailową. Z tego powodu ważne jest byś czesto sprawdzał swoją skrzynkę pocztową na adresie mailowy, który podałeś podczas rejestracji konta w kasynie. Gracze mają 7 dni na potwierdzenie adresu wysyłki i chęci otrzymania nagrody. Jeśli tego nie zrobisz, rizk zorganizuje loterie ponownie i przydzieli koszulkę komuś innemu. Jeśli obawiasz się, że nie otrzymałeś maila, a powinieneś, nie czekaj! Skontaktuj się z obsługą klienta.

Dowiedz się więcej o ENCE

Zespół ENCE powstał w kwietniu 2013 roku i składał się z graczy takich jak: Petri “Procyon” Hämälä, Toni “Chibulis” Jarkim, oraz Teemu ‘’wabbit” Hiilinen. Dość szybko jednak relacja pomiędzy zespołem a organizacją ENCE (która gromadzi graczy i opiekuje się nimi) zepsuła się. Zespół ten opuścił ENCE już w maju.

ENCE powrócił do Counter-Strike: GO już we wrześniu tego samego roku, kiedy do teamu dołączyli Aleksi Jalli (allu), Joona Leppänen(natu), Mikko Välimaa (xartE), Harri Kukkonen (reVicer), Miika Kemppi (suNny), okreslani mianem 4w. Pomimo jednak kilku zwycięstw w międzynarodowych turniejach, team nadal miał problemy z utrzymaniem stabilności. W ciągu tego czasu aż 13 róznych zawodników grało pod sztandarem ENCE. Kolejny cios jaki otrzymało ENCE była decyzja o nie wzięciu udziału w DreamHack Summer 2014 z powodu rodzinnej tragedii, jaka przydarzyla się jednemu z graczy w zespole. Zaraz po tym zespół zakończył udział w zawodach i treningach.

23 grudnia 2015 roku ENCE otrzymało nowe logo i stworzyło na nowo fiński zespół graczy z przedownictwem allu. W zespole znalazł się także xartE i SuNny, oraz zupełnie nowi gracze: Juhub i stonde. Team który znalazł się w finale składał się z następujących graczy: allu, sergiej, Aerial, Aleksib, xseveN.

Weź udział w promocji Rizk, a być może będziesz jednym z tych, którzy zgarną koszulki z autografami tego legendarnego zespołu!