John Carew Blackjack od Yggdrasil

Zagraj w Blackjacka z Johnem Carew! Jak to możliwe? – pomyślisz w pierwszej chwili. Czy to możliwe, że mogę zagrać na żywo w blackjacka ze słynnym napastnikiem Aston Villa? Dokładnie tak, ale jednocześnie nie zupełnie. Yggdrasil stworzył bowiem blackjacka, w którym dealer wygląda dokładnie jak rewelacyjny piłkarz. Czy to koniec niespodzianek, jeśli chodzi o nową produkcję skandynawskiego dewelopera gier?

Jak wygląda John Carew Blackjack?

Wspominaliśmy już, że zobaczycie w nim Norwega, Johna Carew. Wydaje się więc, że producent próbuje przekonać do kasyna fanów piłki nożnej. Czy jednak rzeczywiście? Może raczej chodzi o odbiorcę, który uwielbia grę w kasynie i tylko w kasynie, niekoniecznie obstawia na futbol. Tak czy inaczej, wydaje się, że był to strzał w dziesiątkę. Gra wygląda bardzo efektywnie i fakt, że dealerem jest sam Carew, na pewno jej nie zaszkodzi. Wręcz przeciwnie – dodaje animuszu i wnosi coś nowego do jakże klasycznej gry stołowej w kasynie.

John Carew Blackjack

Biorąc się za grę, w której pokazuje się znanego sportowca, trzeba być pewnym swoich możliwości. I o tym przekonany jest Yggdrasil, który podjął się takiego wyzwania. Jest to już z kolei druga gra , w której Yggdrasil stworzył ciekawy wariant blackjacka. Pierwszą była Sonya Blackjack, potem Doctor Fortuno Blackjack, z charyzmatycznym magikiem w roli dealera. Którą z wersji wolicie bardziej?

John Carew Blackjack to wariant blackjacka na 6 talii, w którym może grać jednocześnie tylko 3 graczy. Zasady są oczywiście takie jak w blackjacku – celem graczy jest osiągnięcie liczby jak najbliższej 21. Stawka zakładów w grze od Yggdrasil waha się w przedziale od 1 EUR do 500 EUR, co oznacza, że może w nią grać każdy, od graczy nie lubiącego ryzyka, po VIP-a.

Joghn Carew Blackjack jest mieszanką kasyna na żywo i gry opartej o RNG (Losowy Generator Wygranych). Jak wszystkie gry stołowe od Yggdrasil także I ta została zbudowana w platformie REDUX. Grafiki 3D w blacjkacku są po prostu wyśmienite i nie można się do niczego przyczepić. Twarz piłkarza jest do złudzenia podobna do tego jak wygląda ona w rzeczywistości. Z tego względu gra w blackjacka od Yggdrasil daje niesamowitą frajdę!

Co więcej, jak już wspominaliśmy jest to gra, w której możesz połączyć się z innymi graczami. Bawicie się razem, obstawiając zakłady przeciwko Carew’owi.

Oto jak Johan John z Yggdrasil komentuje grę:

John Carew Blacjkack jest nowym dodatkiem w portfolio naszych gier stołowych i jedynym, który powstał specjalnie dla kasyna Cameon! Wyśmienity piłkarz, napastnik, który zyskał uznanie za swoje osiągnięcia i wygrane mecze, może teraz wygrywać także w blackjacku.

Co ciekawe, blackjack od Yggdrasil oferuje zakład Even Money, pozwalający graczowi przerwać rundę, kiedy ten osiągnął oczko, a dealer ma asa. Jeśli okaże się, że dealer trafi blackjacka, wówczas gracz zyskuje wygraną o wartości 2:1 włożonego zakładu. W grze dostępna jest także opcja ‘Insurance’ (Ubezpieczenia). Gracze mają możliwość sprawdzenia historii poprzednich rund, zmiany głosu dealera, czy muzyki w tle.

Gdzie mogę zagrać w John Carew Blackjacka?

Mamy złą wiadomość dla wszystkich polskich graczy mieszkających w naszym kraju. Blackjack od Yggdrasil dostępny jest tylko i wyłącznie w kasynie Cameon!, które na chwilę obecną nie akceptuje graczy z Polski. Oznacza to, ze tylko hazardziści mieszkający poza granicą, mają możliwość wypróbowania tej gry.

Blackjack jest grą stworzoną dla elit. Ta wyśmienita gra karciana bawi ludzi od kilkuset lat. Yggdrasil nie zmienił w niej wiele. Główny trick polega na zastąpieniu dealera, norweskim piłkarzem. Efekt? Gra wciąż może być grana przez wielbicieli klasyki, w nieco nowszym wydaniu. Jak oceniacie pomysł Yggdrasil? Czy takie rozwiązanie Wam się podoba?

My uznajemy je za genialne. Drobna zmiana, której dokonał Yggdrasil nie zabiera esencji blackjacka – czym jest oczywiście dążenie do uzyskania ‘oczka’. To, że sam John Carew rozdaje karty wcale nam nie przeszkadza, a wręcz dodaje uroku grze. Czy widzielibyście w osobie dealera kogoś innego? Być może znanego iluzjonistę lub kogoś bardziej związanego z grą w kasynie?

My z przyjemnością zobaczylibyśmy na jego miejscu na przykład znaną pokerzystkę Liv Boeree lub polskich zwycięzców turniejów pokerowych. Kto wie, jakiego blackjaka wymyśli jeszcze Yggdrasil. Był Doctor Fortuno, była Sonya, teraz czas na Johna Carew.

Grajcie więc kto może (zarejestrować się w Cameon!)w blackjaka ze słynnym norweskim piłkarzem i porównajcie go do poprzednich wersji. Która jest najlepsza? W którą graliście najdłużej i najczęściej? Którą z nich polecilibyście znajomym? W której można najwięcej wygrać?