Endorphina


Endorphina to dostawca oprogramowania dla kasyn online o najlepszej nazwie z możliwych. Chodzi przecież o zabawę i podnoszenie poziomu endorfiny we krwi. Nie wątpimy, że maszyny hazardowe do gry online tego dostawcy dostarczają rozrywki o najwyższym poziomie. W poniższym artykule dowiesz się nie tylko jakie gry produkuje Endorphina, ale również nieco o historii samej firmy. Podpowiemy również jakie kasyna online oferują gry dostawcy znad naszej południowej granicy. Zainteresowany? Czytaj dalej!

Endorphina słynie przede wszystkim z oryginalnych, emocjonujących automatów online na bazie technologii Flash. W związku z pojawieniem się nowej technologii jaką jest HTML5, stare gry Endorphiny zostały odświeżone i dziś także można je obejrzeć w htmlu. By dorównać innym producentom oprogramowania, Endorphina również zaczęła tworzyć swoje nowe gry w tej technologii.

Endorphina powstała w 2012 roku w Czechach. Ich główne biuro mieści się w stolicy kraju, Pradze. W ciągu zaledwie kilku lat Endorphina zyskała uznanie wielu, w tym zarówno osób z branży i samych graczy. Ma na swoim koncie wiele osiągnięć i nagród, np.: Product of the Year at Entertainment Arena Expo 2015 (Produkt roku na arenie Expo 2015), czy Players’ choice of 2015 from Slots Guide for The Ninja and Satoshi’s Secret. (Najlepsza gra – wybór graczy 2015 od Slots Guide za automaty: The Ninja I Satoshi;s Secret. Być może najlepsze dni Endorphina ma za sobą, gorąco jednak wierzymy, że nastaną kolejne dni chwały i sukcesów.

Zapewne chcesz wiedzieć, w jakim kasynie znajdziesz automaty do gry Endorphina. Spokojna głowa! Poniżej znajdziesz listę najbardziej popularnych kasyn online, które zawierają w portfolio gry czeskiego producenta.

Maszyny hazardowe online Endorphina

Zapewne teraz zastanawiasz się jak wyglądają gry Endorphiny? Oczywiście, o ile jeszcze tego nie wiesz. Z powyższego paragrafu zdążyłeś dowiedzieć się, że najbardziej ulubionymi przez graczy są: The Ninja i Satoshi’s Secret. Automaty do gry online Endorphiny są uznawane za najwyższej jakości: mają wygodny interfejs, łatwo w nich nawigować, zawierają animacje 3D i cechują się dbałością o szczegóły. Wszystkie te właściwości, które posiadają automaty Endorhiny sprawiają, że ich gry są przyjemne i łatwe w użyciu.

Video Sloty od Edorphina urzekają nas wielością wątków tematycznych, bohaterów i opcji bonusowych, które przyciągają zarówno nowicjuszy jak i doświadczonych graczy. Najbardziej popularne z gier, które udało im się stworzyć to Taboo, Voodoo, Satoshi’s Secret, Twerk, Minotaurus, Stone Age, Mongol Treasures. Średni współczynnik wypłacalności w slotach Endorphiny równa się 96%-97%. To całkiem dobre RTP i nie powinniśmy mieć wątpliwości, co do wiarygodności tego producenta.

Algorytmy stosowane w grach Endorphiny są nieustannie testowane. Aby dostarczyć graczom maszyny hazardowe jak najlepszej jakości,  dokonywana jest analiza rynku zanim jakakolwiek gra zostanie zaprojektowana. Gry tworzone są w oparciu najbardziej popularnych motywów dla danego regionu lub kraju. Są to gry tworzone więc pod klienta i mają stanowić odpowiedź na jego oczekiwania.  Endorphinie nie chodzi o tworzenie gier uniwersalnych dla wszystkich rynków, gdyż zapewne znalazłyby się regiony, w których mogłyby one nie zostać pozytywnie odebrane. Tak więc Fairy Tale automat do gry jest niezwykle popularny w Europie, The Emirate Football został stworzony na potrzeby rynku azjatyckiego.

Najlepsze gry kasyno Endorphina

Satoshi’s Secret została okrzyknięta najlepszą maszyną online od Endorphina. Czemu zawdzięcza szaloną popularność? Jak intuicja Ci podpowiada gra jest pewnym hołdem złożonym japońskiemu informatykowi, który działał w internecie pod pseudonimem Satoshi i któremu zawdzięczamy stworzenie kryptowaluty Bitcoin. Bazując na tym fenomenie Endorphina stworzyła maszynę do gry, która w zaledwie kilka tygodni stała się hitem. Swoją popularność zawdzięcza unikalnemu tematowi i grafice. Gra wyglądem przypomina Matrix braci (teraz może lepszym określeniem byłoby sióstr) Wachowskich. Niemniej jednak podoba nam się cybernetyczna grafika i klimat w jaki przenosi nas Satoshi’s Secret. Swoją drogą, prawdziwe nazwisko Satoshiego nigdy nie zostało ujawnione i to jest właśnie sekret, który programista ukrył przed całym światem.

Twerk – to kolejna maszyna do gry online, która zadziwia tematyka i wychodzi poza ramy ‘’klasycznej owocówki’’. Tak, twerk, wzrok Cię nie myli… Na bębnach tego automatu widzimy krągłe tyłeczki w odsłaniających wiele kolorowych spodenkach. Co się dzieje w przypadku wygranej? Słyszymy wiwaty, kobiety prezentują swoje wdzięki i mamy okazję podziwiać twerk w najlepszym wykonaniu. Daję głowę, że żaden z Panów na długo nie będzie mógł oderwać wzroku sprzed monitora.

Twerk to nie tylko uczta dla oczu, co gratka dla wytrawnych graczy hazardowych. 3 symbole scattera obdarzą Cię darmowymi spinami z funkcją o nazwie ‘’Battle’’. Ta ostatnia, to prosta gra bonusowa, która odzwierciedla walkę tancerek i pokaz ich umiejętności… w kręceniu tyłeczkiem (o mamo!). Jeśli trafnie dobieramy tancerkę, przed nami 6 rund, w których możemy obserwować twerk w najlepszym wykonaniu.

Gry Endorphina. Co w środku?

Jak już zostało powiedziane automaty do gry Endorphina wyróżniają się przede wszystkim oryginalnym motywem przewodnim. Oczywiście zdarzają im się gry podobne do wszystkich innych, lecz Endorphina zdecydowanie tutaj się wyróżnia. Świetnym tego dowodem są wspomniane gry: Satoshi’s Secret i Twerk. Podczas gdy NetEnt tworzy gry w bajkowym klimacie  przedstawiające świat uroczych, słodkich wróżek (oczywiście nie tylko), Endorphina sięga po takie tematy jak pożądanie, walka, seks, etc, co łatwo zauważyć w maszynach takich jak Taboo, czy Tribe. Wydaje się, że w grach Endorphiny mało miejsca dla słodkich skrzatów. Gry te wydają się być adresowane do prawdziwych mężczyzn.

Kolejnym wyznacznikiem automatów produkowanych przez Endorphinę jest ich prostota. Gry te są łatwe w nawigacji, wręcz intuicyjnie się ich używa. Pomimo, iż zachwycają grafiką nie są przerysowane. Wszystkiego jest tam ‘w sam raz’. Co może być uznawane za wadę, automaty do gry online Endorphina nie posiadają rozbudowanych opcji bonusowych, tak jak widzimy to w grach Netentu. Zazwyczaj mamy tam do czynienia z jakimś rodzajem symboli Wild, Scatterem aktywującym darmowe spiny i grą w ryzyko, dzięki której możemy podwoić wygrane. Zdarzają się też automaty z grą bonusową (the Vampires, Twerk, Pachamama), należą jednak do mniejszości. Automaty online Endorphiny spodobają się zatem wielbicielom klasyki i prostoty rozwiązań.

Podsumowanie i ocena

Niewątpliwym atutem gier jakimi są maszyny do gry online od Endorpiny jest podejmowanie oryginalnych tematów. Twerk i Taboo to tylko przykłady. Dzięki temu maszyny hazardowe Endorphiny są po prostu inne. Pisaliśmy już recenzję wielu gier online, ale Endorphina, za każdym razem nas zaskakuje. Dlatego tak przyjemnie się w nie gra i o nich pisze. Dostawca ma w swoim portfolio także bardzo wiele gier o ‘charakterze etnicznym’. Do takich należą: Mongol Treasures, The Emirate, Geisha, The Ninja, czy Cuckoo. Gry Endorphina pobudzają wyobraźnię i zabawa na nich jest bardzo przyjemną przygodą.