Black Horse Deluxe
Black Horse Deluxe
Ocena
stars-empty
stars-filled
Producent
Zmienność 1
Niska
Wysoka
Informacje o grze
Bębny: 6
Linie płatne: 20
Darmowe spiny: Tak
Jackpot: Nie
RTP: 96.23
Rok wydania: 2020
Zmienność
Niska
Wysoka
rating-icon Oprawa graficzna
stars-empty
stars-filled
rating-icon Opcje bonusowe
stars-empty
stars-filled
rating-icon Wrażenia podczas gry
stars-empty
stars-filled
2000 PLN + 200 darmowych spinów
2000 PLN + 200 darmowych spinów
Zagraj

Zagalopuj po największe wygrane wraz z kultowym automatem online Black Horse Deluxe!

Witaj (ponownie!) na dalekim i jakże Dzikim Zachodzie! Po niespełna ośmiu latach od pojawienia się pierwotnej wersji online kultowego jednorękiego bandyty, znów mamy szansę zagrać na automacie online Black Horse… w nowej, lepszej wersji Deluxe.

Black Horse Deluxe przebył daleką drogę zmierzając ku perfekcji dzięki ultra-utalentowanemu zespołowi grupy Wazdan, który stoi za sukcesem slotu. W grze czeka na nas wszystko to, z czego słyną gry pochodzące od dewelopera – możliwość modyfikacji zmienności slotu, akcja w pełni naładowana funkcjami bonusowymi oraz wielka moc wrażeń dzięki wspaniale dopracowanej oprawie graficznej i dźwiękowej. Gotowi na przygodę z kowbojami?

Producent gryWazdan
Typ maszynyvideo automat
Linie płatne20
Bębny6
Min. zakład0,10
Max. zakład100
RTP96.15%

Black Horse Deluxe: Oprawa Graficzna

Inspiracja sięga klasycznych klimatów Dzikiego Zachodu. W tle widać idealną prerię o zachodzie słońca, ale dzieje się tu nieco więcej niż tylko kowboje, kowbojki i ich rekwizyty. Wdrażając klasyczne symbole owoców (śliwki, wiśnie, winogrona, pomarańcze), Wazdan stworzył automat o tematyce hybrydowej – i to nam się podoba! Kowboje, kowbojki, kapelusze i kaktusy są najbardziej satysfakcjonującymi symbolami. Złota podkowa to symbol scatter, a logo gry to symbol wild.

Slot nie tylko pokazuje wysoki poziom ze względu na najwyższej jakości grafikę 3D, ale też elementy dźwiękowe. Od niepozornego stukotu kopyt końskich przy każdym spinie, poprzez melodyczne harmonijki, po strzały rewolwerów przy zdobytych wygranych – wszystkie te szczegóły sprawiają, że gra łączy się w jednolitą, wspaniałą całość.

Jak działa slot Black Horse Deluxe?

Gra przyjmuje zakłady w przedziale od 0,10 do 100 za obrót. To nie jest najszerszy dostępny zakres zakładów, ale na pewno będzie pasował większości graczy. Obracając 6 bębnów, możesz osiągnąć maksymalną wygraną wynoszącą 1.300x wartości zakładu, a jeśli dodamy zwrot dla gracza wynoszący 96,15%, jasne jest, że mówimy tutaj o całkiem sensownych wygranych. Pamiętaj, że w grze istnieje 20 linii płatnych.

Wcześniej wspomnieliśmy o mechanizmie dostosowywania zmienności – to coś, co często widzimy w wydaniach Wazdana. Praktycznie będziesz mógł wybrać poziom zmienności (niski, średni, wysoki) na podstawie osobistych preferencji, co jest zawsze mile widziane!