Larry The Leprechaun
Larry The Leprechaun
Ocena
stars-empty
stars-filled
Producent
Zmienność 1
Niska
Wysoka
Informacje o grze
Bębny: 16
Linie płatne: 0
Darmowe spiny: Tak
Jackpot: Nie
RTP: 96.47
Rok wydania: 2019
Zmienność
Niska
Wysoka
rating-icon Oprawa graficzna
stars-empty
stars-filled
rating-icon Opcje bonusowe
stars-empty
stars-filled
rating-icon Wrażenia podczas gry
stars-empty
stars-filled

Larry the Leprechaun

Automatów online, w których pojawia się mały złośliwy skrzat z baśni irlandzkich jest od groma. Niewiele jest jednak takich jak video slot wyprodukowany przez Wazdana. Larry the Leprechaun ukazał się w lipcu 2019 roku i już został okrzyknięty automatem roku Wazdana! Co sprawia, że gra ta budzi takie zainteresowanie? Jak się domyślasz chodzi o opcje bonusowe. Zanim jednak przejdziemy do ich opisu, zachęcamy do przeczytania pełnej recenzji automatu.

Trudno o bardziej irlandzki video slot niż Larry the Leprechaun. Po otwarciu gry czeka Cię miła niespodzianka w postaci rewelacyjnych grafik i bardzo przyjemnej ścieżki dźwiękowej –  irlandzkiej muzyki folkowej. Zostajemy przeniesieni do baśniowej krainy, gdzie wiecznie trwa wiosna.

Konsola tego automatu składa się z 4 bębnów i 4 rzędów.  Tło dla gry stanowią drzewa, które oplata bluszcz w intensywnym zielonym kolorze. O jedno z nich opiera się nasz przebiegły leprechaun. Chcesz dowiedzieć się, gdzie ukrył worek pełen złotych monet? Graj na automacie Larry the Leprechaun!

Na bębnach automatu znajdują się elementy bezpośrednio związane z folklorem irlandzkim: zielony kapelusz z koniczynką, elegancka fajka, kufel Guinnessa z pianą na trzy palce. Nie zabrakło też liter alfabetu, bardzo często obecnych w automatach online.

Jednak to, co czyni maszynę Larry the Leprechaun absolutnie wyjątkowym to mechanika gry. Bardzo szybko przekonasz się, że nie jest to slot jak każdy inny. Symbole składające się na wygrywającą kombinację, zostają unieruchomione na bębnach,pozostałe zaś zostaną zamienione na inne wraz z kolejnym spinem. To dość nietypowe rozwiązanie, które nie tylko wnosi nową jakość do samej gry, jak i całej branży. Zdaje się, że nie widzieliśmy jeszcze czegoś takiego w automacie online. Zazwyczaj symbole, które tworzą wygraną po prostu znikają z bębnów, a w ich miejsce spadają kolejne, dając graczowi jeden darmowy spin. Tutaj jest podobnie, z tym, że symbole zostają unieruchomione na bębnach.

Larry the Leprechaun automat gra podstawowa

Kolejną rzeczą, która różni Larry the Leprechaun od innych automatów online, jest kolekcjonowanie symboli, które pojawiają się w liczniku na górze. Co prawda rozwiązanie to pojawiało się już w innych automatach, od niedawna widzimy je w video slotach Wazdana. Podobne zauważyliśmy w Relic Hunters and The Book of Faith. W Larrym zbieramy srebrne i złote monety, które trafiają do worka i obdarzają nas opcjami bonusowymi. To dopiero wstęp do opisu mechaniki gry w Larry the Leprechaun. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy do dalszej lektury!