Lucky Twins
Lucky Twins
Ocena
stars-empty
stars-filled
Producent
Zmienność 2
Niska
Wysoka
Informacje o grze
Bębny: 5
Linie płatne: 9
Darmowe spiny: Nie
Jackpot: Tak
RTP: 0
Rok wydania:
Zmienność
Niska
Wysoka
rating-icon Oprawa graficzna
stars-empty
stars-filled
rating-icon Opcje bonusowe
stars-empty
stars-filled
rating-icon Wrażenia podczas gry
stars-empty
stars-filled
2000 PLN + 200 darmowych spinów
2000 PLN + 200 darmowych spinów
Zagraj

Lucky Twins

Firma „Microgaiming”, która jako pierwsza na świecie stworzyła kasyno onlie, zajmuje się tworzenie oprogramowania dla sieciowych kasyn już od blisko 20 lat. Więc nic dziwnego że jest to pewna marka nie tylko pod tym względem. Jest to również jeden z liderów na rynku twórców gier video slot co mogą udowodnić zarówno wcześniejszymi produkcjami jak i swoją najnowsza produkcją jaką jest „Lucky Twins”.

Wypróbuj automat Lucky TwinsLucky TwinsLucky TwinsLucky TwinsLucky Twins za darmo:

Zagraj na slocie Lucky Twins w tych kasynach:

Produkcja pod kątem szaty graficznej i udźwiękowienia przenosi nas kulturowo do czasów cesarstwa chińskiego. Na wstępie już witają nas ciepłe… właściwie gorące barwy utożsamiane z celebracją chińskiego nowego roku. Nie inaczej jest także pod kątem grafik umieszczonych w grze. Odnajdziemy wśród nich petardy, często używane przy pochodach chińskiego smoka czy też natrafimy na chińskie lampiony unoszące się do nieba za pomocą zamontowanych w środku świeczek. Te i wiele więcej grafik i kolorystyka połączona ze świetnym i klimatycznym udźwiękowieniem przywodzącym na myśl wszelaki folklor chiński, taki jak chociażby tamtejsze ogromne targi i wyżej wymienione sposoby obchodzenia świąt, sprawiają że już na samym wstępie nastawienie gracza do tej produkcji jest pozytywne i sprawia że chce się pozostać przy tej grze na dużo, dużo dłużej.

Sam gameplay to nic innego jak standardowy i dobrze skrojony vide slot. Opierający się na 5 ruchomych szpulach, w które wpisane jest 9 wygrywających linii opisanych poszczególnymi kolorami i liczbami od 1 do 9. Same wygrywające linie prowadzone są od strony lewej do prawej. Rozgrywka daje możliwość wygrania dodatkowych darmowych spinów a dodatkowe znaki specjalne dają możliwość na osiągnięcie dodatkowych wygranych i odblokowania interesujących osiągnięć.

lucky twins gra podstawowa

Największą zaletą tej gry wyprodukowanej przez „Microgaming” jest przede wszystkim oprawa audiowizualna, która zapewnia dobrą immersję z produkcją. Sama rozgrywka to nic innego jak dobrze skrojony i wywarzony video slot, zawierający wszystkie zalety tego typu gry hazardowej i pozbawiony wad. Osoby, które traktują tego typu rozgrywkę jako formę od stresowania się po ciężkim dniu w pracy czy też poszukujący po prostu dobrej zabawy okraszonej odrobiną ryzyka na pewno odnajdą się w tej grze i znajdą te elementy, które sprawią że do „Lucy Twins” będą powracać nie jednokrotnie i przy najróżniejszych okazjach.