Ultra Hot Deluxe
Ultra Hot Deluxe
Ocena
stars-empty
stars-filled
Producent
Zmienność 2
Niska
Wysoka
Informacje o grze
Bębny: 3
Linie płatne: 5
Darmowe spiny: Nie
Jackpot: Tak
RTP: 0
Rok wydania:
Zmienność
Niska
Wysoka
rating-icon Oprawa graficzna
stars-empty
stars-filled
rating-icon Opcje bonusowe
stars-empty
stars-filled
rating-icon Wrażenia podczas gry
stars-empty
stars-filled
100%, DO 140 EUR
100%, DO 140 EUR
Zagraj

Ultra Hot™ Deluxe

Ultra Hot Deluxe Slot

Klasyczna trzywalcowa gra pełna owoców i wielkich wygranych. W ostatnich czasach pojawiło się mnóstwo automatów do gry, które oferują niesamowitą grafikę, wielkie wygrane, darmowe spiny, kilkanaście linii wypłat i całą masę innych atrakcji, których raczej nie znajdziemy w Ultra Hot Deluxe. Mimo to, ten slot cieszy się nieustającą popularnością i przyciąga coraz to nowych fanów.

Zagraj na slocie Ultra Hot™ Deluxe w tych kasynie:

Owocowy Slot

Ultra Hot Deluxe to prosty owocowy automat do gry od firmy Novomatic pełen znanych nam dobrze symboli owoców, które obracają się na trzech walcach. Znajdziemy tu również ulubione siódemki oraz stary, dobry symbol BAR znany miłośnikom jednorękich bandytów. Slot posiada pięć linii wypłat a aby wygrać wystarczy trafić trzy identyczne symbole.

Ultra Hot Deluxe gra podstawowa

Opcja Gamble

Po trafieniu wygranej możemy wybrać opcję Gamble, która uruchamia mini grę w odgadywanie koloru kart. Jeżeli wytypujemy poprawnie, nasza wygrana zostanie podwojona, jeżeli zaś nie odgadniemy koloru, wygrana przepadnie.

Ultra Hot Deluxe to slot dla tradycjonalistów. Nie znajdziemy tu mega jackpotów, ukrytych bonusów ani innych dodatków. Warto jednak zagrać, szanse wygranej i stawki są bowiem duże.