Vikings
Ocena
stars-empty
stars-filled
Producent
Zmienność 2
Niska
Wysoka
Informacje o grze
Bębny: 5
Linie płatne: 234
Darmowe spiny: Tak
Jackpot: Tak
RTP: 96.05
Rok wydania: 2018
Zmienność
Niska
Wysoka
rating-icon Oprawa graficzna
stars-empty
stars-filled
rating-icon Opcje bonusowe
stars-empty
stars-filled
rating-icon Wrażenia podczas gry
stars-empty
stars-filled

Vikings – slot, który podbije serca fanów serialu

Mamy dobre wieści dla wszystkich fanów serialu Vikings! Na początku roku 2018 NetEnt ogłosił, że pracuje nad automatem online na podstawie tego popularnego serialu. Zgodnie z zamierzeniami producenta nowy automat został ukończony i czeka na publikację. Od momentu ogłoszenia nowiny upłynęło kilka miesięcy, ale biorąc pod uwagę jak dobry jest serial, na pewno było warto poczekać. Chcesz wiedzieć jak wygląda nowy slot NetEnt? Czytaj dalej!

Slot Vikings – domysły sprzed kilku miesięcy

Zanim jednak przejdziemy do pełnej recenzji gry, przypomnijmy jak wyobrażaliśmy sobie slot Vikings kilka miesięcy wstecz…

Jakoże premiera Vikings jest przewidziana na koniec 2018 roku trudno o wiele informacji na ten temat. Niemniej jednak możemy podejrzewać, że nowy slot Netent będzie przypominał inne gry producenta, które powstały na podstawie filmu. Przykładem takiego slotu jest Planet of the Apes, rewelacyjna gra NetEntu wydana w październiku ubiegłego roku.

Dysponując takimi informacjami, możemy spodziewać się, że na bębnach automatu Vikings pojawią się główni bohaterowie serialu. Prawdopodobnie trafiona kombinacja wygranych spowoduje, że zobaczymy scenę z filmu. Podejrzewamy również, że podczas gry na automacie będziemy słyszeć ścieżkę dzwiękową z Vikings. O tym jakie funkcje bonusowe zamierza zastosować NetEnt możemy tylko spekulować. Nie wątpimy jednak, że będą one interesujące i wyjątkowe! Wyśmienite opcje bonusowe, to coś z czego słyną automaty Netentu i co sprawia, że producent wyróżnia się na rynku! Jesteśmy też przekonani, że slot spodoba się wszystkim fanom serialu.