Betsson i Wielkanocne nagrody i to przez cały tydzień!

W kasynie Betsson możesz w tym tygodniu wygrać Wielkanocne nagrody! Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami! Z tego powodu niemal w każdym domu panuje zamieszanie. Trzeba zrobić świąteczne porządki oraz przygotować potrawy. Wielu z nas nadal nie zrobiło jeszcze świątecznych zakupów, trzeba zrealizować ostatnie sprawunki i kupić prezenty! A w kasynie online? W kasynie już czekają Wielkanocne nagrody i możesz je odbierać codziennie od 10 do 16 kwietnia! Wielkanocny zając przyniósł do kasyna Betsson wielkanocne pisanki i ukrył w nich masę niespodzianek, darmowych spinów i bonusów. Codziennie przez 6 dni, możesz wybrać jajko i wygrać Wielkanocne nagrody!

Jak zdobyć Wielkanocne nagrody od zająca?

Promocja Wielkanocne nagrody obowiązuje w kasynie Betsson od 10 kwietnia, od godziny 10.00 CET do 16 kwietnia do godziny 23.59 CET. Aby wziąć udział w promocji, należy się do niej zapisać.

Jak to zrobić?

W okresie obowiązywania promocji, na stronie kasyna Betsson, codzinnie będą dostępne dwa jajka pisanki. Należy wybrać jedną z pisanek, klikając na przycisk „Rozbij jajo”. Dziennie gracz może rozbić tylko jedno jajko. Następnie gracze powinien zagrać na dowolnych automatach online w kasynie, za kwotę 200 PLN. Kasyno wykazuje się dużą wyrozumiałością w tym przedświątecznym okresie zabiegania i aktywuje promocję na dowolnym urządzeniu. Możesz nawet grać na smartfonie, stojąc w sklepowej kolejce. Ważne, by wykonać 200 PLN obrotu na automatach do godziny 23:59 CET tego samego dnia.

Zając przybył w tym roku do kasyna nieźle obładowany. Wśród Wielkanocnych niespodzianek w jajkach kryją się super niespodzianki, darmowe spiny i moc bonusów. Każdego dnia promocji niespodzianki czekają w obu pisankach, wiec wygrana w promocji jest gwarantowana.

Niezależnie czy trafisz w jajku bonusy, czy darmowe spiny, warto zwrócić uwagę na regulamin promocji, dotyczący tych wygranych. Pełny regulamin znajduje się na stronie kasyna, a jego najważniejsze postanowienia dotyczące Wielkanocnych niespodzianek przedstawiamy poniżej:

Darmowe Spiny:

Darmowe spiny, które zostaną przyznane w ramach niespodzianki, muszą zostać wykorzystane w tym samym dniu do 23:59 CET. Jeżeli nie uda Ci się wykorzystać darmowych spinów w tym dniu, to przepadną.
Wygrane wynikające z darmowych spinów uznawane są za środki bonusowe. Obowiązuje na nich wymóg obrotu 35 razy, przed wypłatą. Nieobrócone środki bonusowe przepadną po 1 dniu.

Obrót można wykonać grając w większość gier. Obrót może być liczony odmiennie dla poszczególnych gier:
– Gry Wrzutowe, Video gry, gry loteryjne i inne: 100%
– Caribbean Stud: 50%
– Texas Hold’em: 20%
– Ruletka (wszystkie rodzaje), Baccarat (wszystkie rodzaje), Punto Banco, Oasis Poker : 10%
– Blackjack (wszystkie rodzaje), Pontoon, Video Poker (wszystkie rodzaje): 5%
– Inne gry stołowe: 25%

Następujące gry zostały wyłączone i nie liczą się do obrotu:
Aliens, Big Bang, Bloodsuckers, Castle builder, Castle Builder 2, Dead or Alive, The Wish Master, Tower Quest, Eye of the Kraken, Eggomatic, Pearls of India, Scrooge, Champion of the Track, Devil´s Delight, 1429 Uncharted Seas, Super Monopoly Money, Wild Gambler, Kings of Chicago, Pearls of India, Robin Hood, Treasure Island, Zombies.

Pieniądze bonusowe

Wygrane w postaci pieniędzy bonusowych muszą zostać obrócone 35 razy w kasynie, przed wypłatą. Należy to zrobić w ciągu 3 dni.