Exotic Cats: Poznaj dzikie kociaki w nowym slocie Microgaming

Jest lato. Nie wiemy czy to moda na video automaty z motywem z dżungli, czy Microgaming po prostu kocha ryzyko i niebezpieczne, duże koty. Niemniej jednak to właśnie na dniach został wydany nowy automat do gry online tego producenta: Exotic Cats. Czego możemy się spodziewać? Na pewno dużej dawki emocji i adrenaliny.

Od pewnego czasu mamy wrażenie, że Microgaming w jakiś dziwny sposób naśladuje video sloty, które tworzy NetEnt. Przykład? Po premierze Jumanji w czerwcu (slot o NetEnt), Microgmaing przygotowuje Exotic Cats, slot, utrzymany w klimacie przygody w dżungli. Z tymże, że zamiast małp i hipopotamów na bębnach automatu pojawiają się dzikie koty. Symbole z tymi potężnymi, nieujarzmionymi zwierzętami mają specjalne znaczenie w grze. Ba, każdy z kociaków posiada swój własny bęben i w szczególnej sytucji zamieni wszystkie symbole na bębnie w Wild!

Exotic Cats Automat – szansa na wygrane?

Czy w Exotic Cats będzie można otrzymać darmowe spiny? Naturalnie, że tak! Wystarczą trzy symbole Scattera na bębnach, a rozpocznie się sesja darmowych zakręceń w liczbie 10. Biorąc pod uwagę, że również w tej sesji występują Expanding Wild (rozciągające się na bębnach symbole Wild), plus można otrzymać całe bębny pokryte symbolami Wild, prawdopodobieństwo zgarnięcia wygranej wzrasta. Tym bardziej, że RTP (zwrot dla gracza) w tym slocie wynosi ponad 96%.

Jesteśmy jednak nieco zawiedzieni Exotic Cats. Pomijając ciekawie wykonaną opcję Wild Reels wydaje się to być jedyną, interesującą rzeczą, jaką ta gra oferuje. Poza tym jej mechanika jest bardzo prosta, a grafiki, cóż.. jak jedne z wielu. Exotic Cats automat bardzo przypomina klasyczne sloty sprzed 4 lub 5 lat. Nawet ścieżka dzwiękowa w tym slocie jest w pewien sposób ograniczona do minimum. Słyszymy afrykańskie bębny lub inne instrumenty i porykiwania kotów. Nie chodzi o to, że to nie pasuje. Po prostu jak na firmę z tak długim stażem Microgaming mógł nieco bardziej się postarać.

Klasyka i prostota

Również sama ‘budowa’ tego video slotu nie wychodzi poza standarodwą. Exotic Cats składa się z 5 bębnów i trzech rzędów. Co nas cieszy to az 243 możliwości wygranej, czyli ilość lini płatnych. Tych jest na szczeście sporo. Jeśli chodzi zaś o przedział stawki za jaką możemy składać zakłady zaczyna się już od 0,15, a kończy na 30. Jak widać Exotic Cats to raczej automat dla graczy, którzy nie lubią zbytnio ryzykować. Mimo to, Exotic Cats automat może pomnożyć stawkę Twojego zakładu nawet do 3, 533 razy! Jest to automat o średniej zmienności, więc wygrane trafiają się statystycznie nie za rzadko i nie za często.

Jeśli lubisz koty i pociąga Cię ich dzikość i niezależność, Exotic Cats może Ci się spodobać. W przeciwym razie, będzie to kolejny, podobny do wielu innych automat do gry online. Trudno o określenie, że Exotic Cats to gra, która jest inna niż wszystkie. Nie! Jeśli jednak od gier hazardowych oczekujesz przede wszystkim wysokiego RTP i wygranych, a miej zależy Ci na grafice i efektach wizualnych Exotic Cats będzie w sam raz. Wszystko zależy od tego jakiego typu graczem jesteś i co leży w Twoich upodobaniach. Życzymy powodzenia i owocnej gry!