Mecz Polska – Kolumbia typy. Na na kogo obstawiać zakłady?

Dzisiaj mecz Polska – Kolumbia. Większość z nas już od samego rana przygotowuje się do tego piłkarskiego spotkania. Od tego jak dziś zagrają Polacy zależeć będzie czy jest szansa na kolejne mecze. Do meczu przygotują się nie tylko piłkarze i kibice, ale również bukmacherzy sportowi. Mecz Polska Kolumbia typy są już gotowe na stronach najlepszych bukmacherów, a my postanowiliśmy dokonać niewielkiego przeglądu. Sprawdź gdzie obstawiać bety na mecz Polska – Kolumbia i jakie są rokowania względem tego piłkarskiego spotkania.

Sprawa jest jasna: Od tego meczu zależy bardzo wiele. Jeśli przegramy najprawdopodobniej nie uda nam się wyjść z grupy i możemy przestać marzyć o dalszych awansach w tych Mistrzostwach Świata. W podobnej sytuacji znajduje się zespół z Kolumbii. Przegrana oznacza dla nich koniec gry na Mundialu. Wszyscy oczekujemy, że Polacy dadzą z siebie wszystko i że rywale z Południowej Ameryki spakują walizki. Kto pożegna się z Mistrzostwami, a kto zyska szansę na dalszą grę? Dowiemy się już dzisiaj o godzinie 20.00.

Mecz Polska – Kolumbia typy

Jeśli jesteś wiernym kibicem, a do tego lubisz czasem obstawić beta u bukmachera zapewne zainteresują Cię mecz Polska – Kolumbia typy. Przyjrzeliśmy się kursom na stronach polskich bukmacherów i typują one wygraną… przeciwnika. Kurs dla wygranej Polaków u 22BET to: 3.6, wygrana Kolumbii 2. 07., podczas gdy remis: 3.22. Zakłady bukmacherskie na mecz Polaków można obstawiać również Malina Casino. Mecz Polska- Kolumbia typy wyglądają następująco: 3.65 wygrana polskiej reprezentacji, 3:45 remis, 2.35 wygrana Kolumbii. Możnaby więc jasno powiedzieć, że bukmacherzy nie wierzą w wygraną drużyny z Polski. Pamiętaj jednak, że w sporcie nigdy nic nie jest pewne. Być może start Polaków na Mundialu nie był zbyt udany, wciąż jednak mamy szansę, by powalczyć w kolejnych meczach.

Doświadczenie kontra umiejętności i siła?

Mecz Polska – Kolumbia typy określają nie tylko potencjalny wynik meczu, ale biorą pod uwagę skład drużyny Polaków i przeciwnika. Na tej podstawie wyliczane jest prawdopodobieństwo. Tuż po zakończeniu meczu Polski z Senegalem nasza reprezentacja spotkała się z potężną krytyką fanów. Kibice byli zawiedzeni grą Polaków i przegraną.

Mówi się też o ‘błędzie’ Szczęsnego, który zamiast bronić bramki wyszedł na pole karne, tym samym pozwalając na wbicie gola napastnikowi Senegalu. Krytykuje się nie tylko grę Polaków, ale spory wewnątrz drużyny. Kłótnię na boisku mieli Lewandowski z Milikiem. Widać więc ogromne emocje, które towarzyszą rozgrywce. Czy trener reprezentacji Polski Adam Nawałka i sami zawodnicy wyciągną lekcję z meczu z Senegalem?

Trener polskiej drużyny wydaje się wyciągnął wnioski i zamierza dokonać aż 5 zmian. Jedną z nich ma być obsadzenie w zespole aż 3 obrońców. Biorąc pod uwagę szybkość zawodników z Ameryki Południowej ta decyzja zdaje się być uzasadniona.

Trwają też spekulacje na temat zmian w składzie drużyny. Czy w meczu z Kolumbią zagra kontuzjowany Kamil Glik? Wszyscy na to czekamy, gdyż piłkarz ten może wnieść nową jakość do dzisiejszego meczu. Dobry zawodnik przyda się w starciu przeciwko innym doświadczonym piłkarzom.

Dziś o godzinie 20.00 Polska zagra mecz z Kolumbią. Zapowiada się bardzo zacięte spotkanie. Dla nas Polaków to mecz o wszystko. Zasiądź więc przed telewizorem z puszką zimnego piwa, załóż koszulkę z barwami Polski i dopinguj naszych! Dawaj Polska!