Nowa metoda płatności w Betsafe: Revolut

Revolut zdobywa serca graczy na całym świcie nie tylko jeśli chodzi o zakupy online, ale i również grę w kasynie online. Ta rewolucyjna metoda płatności pozwala na międzynarodowe transakcje bez konieczności płacenia opłaty za przewalutowanie. Wszystkie przelewy są rozliczane bowiem po kursie banku międzynarodowego. Revolut stopniowo pojawia się dostępny jako metoda płatności w wielu kasynach. Tym razem umowę z nim zawarł Betsafe, jedno z najbardziej znanych kasyn online wśród Polaków.

Jeśli nie wiesz jak działa Revolut, pozwól że zapoznamy Cię z tą nową metodą na rynku. Revolut to połączenie karty Visa z portfelem elektronicznym. Karta płatnicza występuje zarówno w formie wirtualnej, jak i fizycznej – jest wysyłana na zamówienie na adres domowy klienta. W przeciwieństwie jednak do zwykłej karty Visa, oferuje wiele korzyści i benefitów. Dla przykładu karta premium posiada kompleksowe ubezpieczenie podróżne. Revolut, jak łatwo się domyślić został właśnie stworzony dla osób, które często podróżują i narażają się na koszty związane z przewalutowaniem. Używając Revolutu unikniesz dodatkowych opłat.

Zapewne zaintrygował Cię teraz Revolut i ciekawy jesteś jak z niego skorzystać w kasynie. Jak już wspominaliśmy jest to polączenie karty Visa z portfelem internetowym. Do dyspozycji masz wieć kartę płatniczą i za jej pomocą dokonujesz płatności. Oznacza to, że tak jak w przypadku każdej innej karty, wchodzisz w zakładkę ‘Wpłaty’ w kasynie i wybierasz kartę Visa lub Mastercard (w zależności od tego, jaką kartę Revolut posiadasz). Następnie wspisujesz kwotę jaką chcesz wpłacisz, podajesz swoje dane osobowe, numer karty, jej datę ważności i kod CVV. Dokonanie płatności za pomocą Revolut w kasynie jest więc banalnie proste i nie wymaga specjalnych przygotowań.

Wspominaliśmy również, że Revolut korzysta z portfela elektronicznego. Aplikacji używamy do zmiany danej waluty. Revolut umożliwia Ci bezpłatną zamianę środków, które posiadasz na jedną z 24 oferowanych walut! Podejrzewamy, że liczba ta będzie rosła w miarę rozwoju usług, które oferuje ta rewolucyjna metoda płatności.

Revolut będzie idealny dla osób, które posiadają konto bankowe w złotówkach, a ich konto w kasynie operowane jest w innej walucie (z powodu braku konta w PLN). Dzięki temu przed wpłatą środków do kasyna zamieniasz złotówki na EUR i w ten sposób unikasz opłaty za przewalutowanie, co przy korzystaniu z usług normalnego banku nie jest możliwe. Revolut w szczególnośći przyda się graczom VIP, którzy operują ogromnymi kwotami i robią transakcje najczęściej w wielu, różńych walutach. Wielu z graczy VIP w kasynie to właściciele firm międzynarodowych, czy przedstawiciele biznesowi. Dzięki Revolut mogą wpłacać środki w najbardziej korzystnej dla nich walucie.

Revolut przyda Ci się także w życiu codziennym, zwłaszcza jeśli dużo podróżujesz. Unikniesz niepotrzebnego przewalutowania i zyskasz ubezpieczenie podróżne. Revolut, jak każda inna metoda płatności posiada również wady. Jeśli chcesz zapoznać się ze szczegołówą recenzją tej płatnosci, przejdź do poświeconemu Revolutowi artykułowi na Polskie Kasyno. Znajdziesz go tutaj.

Podsumując, Revolut wprowadza nową jakość w finansach i otwiera nowe, rewolucyjne możliwości. Już nie musisz płacić krocie za przewalutowanie Twojego depozytu w kasynie lub biec do kantoru, by wypłacić środki w innej walucie. Korzystając z Revolutu wystarczy jedno kliknięcie, by Twoje środki zostały przetworzone i znalazły się na koncie w innej walucie. Nie wierzysz? Wypróbuj Revolut w kasynie Betsafe!