Odliczamy dni do premiery najnowszego video slotu Wazdana: Space Spins

Przygotuj się na niezwykłą podróż w czasie i przestrzeni. Najnowsza maszyna do gry online wyprodukowana przez Wazdana: Space Spins zabierze Cię do innej galaktyki. Będzie to niezwykła wyprawa. Zasiądziesz za sterami statku kosmicznego, by zdobywać wysokie wygrane…

Space Spins to automat do gry online z 6 bębnami, 40 liniami płatnymi i rewelacyjnymi grafikami. Na tym się jednak na kończy. Producent wyposażył grę w wyśmienite efekty dźwiękowe, które pozwalają nam wczuć się w klimat kosmicznego voyage. Gwiezdne rozety eksplodują jak Supernova, mienią się blaskiem, cieszą oczy wszystkimi kolorami tęczy. Jedno jest pewne – gra Wazdana zapewni Ci wiele atrakcji i nie będziesz się nudził. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat Space Spins? Koniecznie czytaj dalej!

zakręć kilka spinów na Space Spins za darmo!

Podobnie jak w poprzednio wydanych automatach: Space Gem, Magic Star 6, na tło video automatu wybrano przestrzeń kosmiczną. Wazdan ponownie nie ograniczył się do minimum, lecz wykorzystał całe spectrum swoich mozliwości: tło automatu to nieskończona przestrzeń, na której przebycie nawet światło potrzebuje tysięcy lat. Wrażenie to osiągnięto dzięki animacjom dającym złudzenie ruchu statku kosmicznego, w którym znajduje się grający. Przez szyby widzimy migające gwiazdy, pędzące meteory i inne ciała niebieskie; nawet kręcąc spiny podziwiamy ich piękno.

Wielka szkoda, że producent zdecydował się na użycie bardzo podobnych symboli, które znajdziemy w poprzednich grach. Jeśli jednak spodobały Ci się wcześniejsze automaty wazdana, Space Spins Cię nie zawiedzie! Gra będzie wkrótce dostępna w 22BET!

Opcje bonusowe w grze Space Spins

Skoro dotrwałeś do tej cześci artykułu, prawdopodobnie z niecierpliwością czekasz na opis opcji bonusowych, jakie znajdą się w najnowszej grze Wazdana: Space Spins. Tutaj, od razu widać inspirację poprzednimi grami: na bębnach pojawiają się symbole Wild i Scattery. Zebranie trzech lub więcej z nich nagradza gracza darmowymi spinami (nie więcej niż 25). Maksymalna wygrana na tym automacie to pomnożenie stawki do 2,500 razy!

Space Spin to automat o raczej klasycznej mechanice, w którym wygrane generowane są poprzez linie płatne i symbole specjalne. Wyjątkiem od reguły jest opcja Space Pil, która może zostać aktywowana podczas sesji darmowych zakręceń. Polega ona na tym, że jeden wybrany symbol pokrywa wszystkie pozycje na jednym z bębnów. Zwrot dla gracza (RTP) na tym automacie wynosi 96.66%

Space Spins zawiera opcje ustawień gry, których nie znajdziemy w żadnym z automatów innych deweloperów. Mamy na mysli możliwość wyboru pomiędzy wysoką, czy niską zmiennością video slotu, tryb energooszczędny przydający się szczególnie podczas zabawy w kasynie mobilnym, czy ustawienia umożliwiające nam skrócenie czasu spinu. Unique Wazdan Features – za to właśnie kochamy Wazdana najbardziej! Jeśli dopiero co rozpoczynasz swoja przygodę z grą i chciałbyś jednocześnie kręcić spiny i obserwować tabele wygranych, to również opcja dostępna tylko w grach Wazdana!

W Space Spins czeka Cię niezwykła przygoda. Zasiądź więc u sterów statku kosmicznego i przemierzaj wszechświat z prędkością światła. Kto wie, co czeka na końcu drogi? Czy będą to kosmicznie wysokie wygrane?