Unibet Rozda 10000 PLN Jeżeli Polska Wygra Z Portugalią

Bukmacher Unibet rozda 10 000 zł, jeżeli nasza reprezentacja pokona ekipę Portugalczyków i awansuje do półfinału Mistrzostw Europy.

Nasze marzenia, by choć raz wyjść z grupy nie tylko się spełniły, ale w dodatku dostaliśmy rekompensatę od losu za te wszystkie lata oczekiwania. Nasza reprezentacja nie tylko awansowała do kolejnej rundy, ale zaszła jeszcze dalej pokonując w rzutach karnych Szwajcarię. Dzisiaj od 21:00 nasi piłkarze zawalczą o półfinał Euro w starciu z Portugalią i oby wygrali, bo nie chcemy się jeszcze obudzić z tego pięknęgo snu.

Zwycięstwo naszych to również szansa dla Ciebie na znalezienie się w szczęśliwej setce graczy Unibet, która podzieli się pulą 10 000 zł.

Zapisz się do promocji na stronie Unibet i postaw zakład z przynajmniej jednym wydarzeniem z meczu Polska – Portugalia.

Możesz postawić zakład przedmeczowy, na żywo, prosty lub kombinowany, ważne jedynie, aby wszystkie zdarzenia na kuponie zostały rozstrzygnięte dzisiaj do godziny 23:59.

Minimalna stawka zakładu wynosi 30 zł a minimalny kurs 1.40.

Każdy taki zakład da Ci jeden los na loterię a do końca jej trwania możesz zebrać nieograniczoną liczbę losów. Zwycięzców loterii poznamy w piątek, 1 lipca. Powodzenia!

Kibicuj Naszym I Postaw Zakład W Unibet