Weź udział w Loterii i wygraj darmowe spiny każdego dnia w Betsson!

Promocja, jaką proponuje Betsson to gratka dla każdego łowcy darmowych spinów. Wystarczy, że wydasz 40 PLN każdego dnia, a zyskasz szansę na zdobycie darmowych obrotów na najlepszych slotach online. I to nie byle jakich darmowych spinów, bo każdy o wartości 4 PLN! Brzmi ciekawie? Zapoznaj się ze szczegółami promocji i zgarniaj najlepsze darmowe spiny w sieci.

Jak dołączyć do promocji?

Warunkiem podstawowym jest zapisanie się do promocji. W tym celu musimy kliknąć w pomarańczowy przycisk ‘Weź udział’. Ten jeden klik to niezwykle istotny krok w przypadku turniejów i promocji, w których liczony jest obrót (suma wniesionych zakładów). Kasyno musi bowiem wiedzieć, od którego momentu te zakłady liczyć, stąd wymagane jest zapisanie się do promocji. W przeciwnym razie obracamy środkami, lecz niestety nasze zakłady nie są brane pod uwagę. Tym samym tracimy szansę na główną wygraną. Nie oznacza to jednak, że podczas ‘zwyczajnej’ gry na automacie nie przydarzy nam się wygrana w sesji, ale dla tej nie jest wymagany udział w promocji.

Jak już wspominaliśmy, kolejnym krokiem jest wpłata minimum 40 PLN i obrót na dowolnym slocie w kasynie. Trzeba przyznać, że to rozwiązanie jest satysfakcjonujące, gdyż zazwyczaj kasyna wymagają od graczy obrotu na jednym, z góry ustalonym slocie. Nie trzeba chyba tłumaczyć, że wybór slotu nie musi pokrywać się z gustem graczy. Tym razem Betsson dał nam wolną rękę w kwestii wyboru slotu, na którym chcemy obstawiać zakłady.

Dopiero po dokonaniu wymaganego obrotu na kwotę 40 PLN zyskujemy wirtualny los w Codzienniej Loterii Darmowych Spinów. Wirtualny, gdyż fizycznie nie otrzymujemy żadnego losu. Oznacza to nic innego, że zakwalifikowaliśmy się do loterii i mamy szansę zostać jednym z 50 graczy, którzy otrzymają 50 darmowych spinów. Jeśli jednak nie będziemy jednym z 50 szczęśliwców, nadal otrzymujemy aż 25 darmowych spinów na wybraną grę dnia jako nagroda pocieszenia. To oczywiście, o ile spełniliśmy wszystkie wymogi promocji. Brzmi dobrze, prawda?

Jakie sloty czekają na nas w Codziennej Loterii Darmowych Spinów?

Trzeba przyznać, że Lista ‘gier dnia’ jest imponująca. Darmowe, super spiny otrzymujemy na najbardziej popularne, zdecydowanie najlepsze automaty online w jakie można na chwilę obecną grać w sieci. Na liście znajdziesz takie tytuły jak: Butterfly Staxx, Planet of the Apes, NRVNA: The Nxt Experience, Motorhead, podsumując klasyka od Netent. Kolejny, zdecydowany plus tej promocji: Na skorzystanie z darmowych spinów mamy aż 3 dni od momentu ich dodania do naszego konta gracza.

Wszystkie wygrane, które uda nam się uzyskać z darmowych spinów są traktowane jako bonus, a ten jak każdy z nich podlega warunkowi obrotu (w tym wypadku 25x). A teraz, (uwaga!), istotny punkt regulaminu promocji, o którym zdecydowanie nie możemy zapomnieć, gdyż grozi dyskwlifikacją, utratą wszystkich wygranych i zamknięciem konta! Maksymalna dozwolona stawka podczas gry z aktywnym saldem bonusowym to 24 PLN/spin lub 2 PLN na jedną linię.

Bonus może zostać wykorzystany na większości slotów dostępnych w kasynie, aczkolwiek niektóre z nich są wykluczone z promocji. Przed grą zapoznajmy się zatem dokładnie z regulaminem i sprawdźmy, które gry nie są brane pod uwagę podczas obrotu bonusem. Dzięki temu unikniemy rozczarowania i frustracji, kiedy okaże się, że darmowe spiny są gotowe do użycia na naszym koncie gracza, lecz z jakiegoś powodu nie możemy rozpocząć gry.

Podsumując, Codzienna Loteria Darmowych Spinów to promocja dla wszystkich miłośników slotów. Szczególnie zachwyceni nią będą fani automatów online od Netent, a także wszyscy ci, który czekają na okazję do zdobycia darmowych spinów w kasynie. Promocja trwa do końca miesiąca, tj. 31 stycznia. Czas ucieka, więc dołącz już dziś!