Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest ndz wrz 22, 2019 1:37 pm

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2738 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180 ... 183  Następna
 Włosy i inne babskie problemy 
Autor Wiadomość
Grupa trzymająca władzę
Awatar użytkownika

Post Re: Włosy i inne babskie problemy
Ola, no wlasnie, ja mam tak glupio bo mi na skroniach siwieja (mojej Mamusce tak samo siwialy, pamietam :D ), nie jest ich duzo ale swieca jak niewiemco. wiec glupio to wyglada i odkad sie dopatrzylam to farbuje.
wiec mam na lbie jakis bardzo jasny lodowy blond, nawet nieglupio to wyglada, przy dziennym swietle zrobie zdjecie bo poki co to wychodzi rudawe na zdjeciu, a w rzeczywistosci (o dziwo!) nie jest :D

Kola, wlasnie takie siwe na bardzo krotko to moja docelowa fryzurka ;) no chyba ze wylysieje predzej wiec sobie trzeba bedzie jakas peruke wtedy strzelic ;)

"Love is better than anger. Hope is better than fear. Optimism is better than despair. So let us be loving, hopeful and optimistic. And we’ll change the world."/Jack Layton/

ndz lut 28, 2016 10:41 pm
Wyświetl profil WWW
Szajkowiec
Awatar użytkownika

Ja na razie łażę z moimi odrostami.

pn lut 29, 2016 8:31 am
Szajkowiec
Awatar użytkownika

serdunio pisze:
i co Double zrobilas? poszlas do poprawki?
ja sobie kupilam farbe wlasnie... choc odrosty w zasadzie zblizonego koloru mam do poprzedniej farby, ale nie mam odwagi wrocic do naturalnego - boje sie zobaczyc ile mi siwych wlosow wylazlo...

bylam i zrobila mi szefowa. Ta fryzjerka, ktöra mi te wlosy s... plula sie troche, az przyszla szefowa i dyskusja sie skonczyla. Zaproponowala mi nawet, jak nie bede zadowolona to mam w pn albo we wtorek przyjsc bo wtedy jakis stylisty koloröw jest to moga mi jeszcze to zmienic :) ale jest ok, nie 100% ale tak, ze sie nie wtydze juz po ulicy chodzic

pn lut 29, 2016 11:49 am
Grupa trzymająca władzę
Awatar użytkownika

no to uff! :)
ja sobie jakis jasny blond lodowy strzelilam, ciekawie dosc wyszedl, jest ok :)
jeszcze kiedys bede musiala fryzjerke napasc ;) ale nie wiem kiedy poki co bo pracuje tak ze nie mam jak.

"Love is better than anger. Hope is better than fear. Optimism is better than despair. So let us be loving, hopeful and optimistic. And we’ll change the world."/Jack Layton/

wt mar 01, 2016 6:31 am
Wyświetl profil WWW
Szajkowiec
Awatar użytkownika

Pytanie o hybrydę.
Robicie sobie? Ile kosztuje taka przyjemność u Was?
Czy to prawda, że paznokcie się pod tym niszczą?

wt mar 22, 2016 9:20 pm
Bezlitosny admin
Awatar użytkownika

ja nie robię, bo mam tragiczne paznokcie później i długo dochodzą do siebie. koszt ok. 60zł.

śr mar 23, 2016 8:29 am
Szajkowiec
Awatar użytkownika

ja ze 3 razy sobie robiłam, u mnie hybryda na ręce kosztuje 70-80 złotych a w niektórych salonach jeszcze drożej, generalnie niszczy paznokcie więc ja sobie odpuściłam, bo i tak nie byłam w stanie przez 3 tygodnie z tym chodzić bo mi za szybko paznokcie odrastają i mnie odrost drażnił, moja kosmetyczka po 2-3 radziła robić przerwę, mam koleżankę, która cały czas robi i ma paznokcie w fatalnym stanie, generalnie raz na jakiś czas można zrobić ale nie za często

śr mar 23, 2016 8:37 am
Szajkowiec
Awatar użytkownika

nawet sie nie biore za to!

śr mar 23, 2016 9:31 am
Grupa trzymająca władzę
Awatar użytkownika

Ucieklam fryzjerce spod nozyczek! I bede zapyszcxac wlosy w ich naturalnej, kreconej postaci. Zaraz Wam pokaze na fb :),ucze sie strzelania selfie ;)
A paznokcie zawsze sama maluje, aktualny kolor to czerwien

http://www.jaroslawkozlowski.com Fotografia ślubna

śr mar 23, 2016 10:59 am
Szajkowiec
Awatar użytkownika

ja nie umiem ładnie sama sobie pomalować więc chodzę do kosmetyczki, ale robię zwykły lakier,
a dziś idę do fryzjera

śr mar 23, 2016 11:10 am
Grupa trzymająca władzę
Awatar użytkownika

A co z wlosami robisz?

śr mar 23, 2016 12:12 pm
Szajkowiec
Awatar użytkownika

odrosty i chyba generalnie chcę rozjaśnić, bo z wierzchu mam jasne (tylko zniszczone) a od spodu ciemniejsze (swoje własne) i poprzednio robiłam tylko odrosty, później niby miałam nic nie robić żeby sobie spokojnie te zniszczone odrastały, ale drażnią mnie jednak te odrosty więc chcę je zrobić no i jednak resztę zrobić jaśniejszą

śr mar 23, 2016 12:28 pm
Grupa trzymająca władzę
Awatar użytkownika

Tobie ladnie w jasnych. Rób :)
A z moja fryzjerka bylo tak... trzymalam takie przerosniete juz wlosy do tej sesji a'la lata 20te, zeby móc z nich fale zrobic. No i Jarek j taka Ala, ktora mnie malowala polecali taka Mariole, ze niby najlepsza i w ogole och i ach. Poszlam w xaufaniu i tak siedzac, robie jej delikatny ... research. No, patrzę, co to za osoba. Dziewczyna po 40tce, zęby zrobione licówki czy jak to zwą, wlosy bardzo ladnie ulozone, dluzszy bob, lekkie ombre a na wierzchu delikatne refleksy. Bardzo ladne tatuaze (tatuaz sobie po 40tce zrobie chyba. Teraz nie, ale mam ogromna ochote...). Siedzac, patrzac na fryzjerke ina to, jak walcxy z moimi wlosami (mina zacieta, rzeczy z rak jej leca... a bylam tam anonimowo, nie wiedziaka, ze J.tk moj maz), w trakcie mojego czesania przyjechala Ala (malowala mnie wczesniej). I zaczynaja rozmawiac.. A.pyta, co M.robils z wlosami? A ona, ze alez nic, od ponad roku! (Ohoho, mysle, falsz! Ale siedze cicho). A.bez komentarza, ale pyta, co hy z jej kolorem zrobic, bo ma siwe spod spodu i brzydki kolor (fakt, rozbeltane jajko...a robila jej to ra M.!). A M.na to, ze alez, przeciez Ala ma bardzo ladny ten kolor? (Ohoho... mysle. Falszywa i zlosliwa! Sama zrobiona a komus wciska, ze wyglada ok, chociaz tak nie jest).
Ale jeszcze nie skumalam tego i umowilam sie za 2 dni na ciecie. Dopiero potem sobie przerobilam to, co uslyszalam i zobaczylam i doszlam do wniosku ze jesli juz, to powinnam isc do tej dziewczyny, ktora M.strzygla a nie do M., bo jest nieszczera i chyba raczej vez umiejetnosci (fryzura retro tez jej wyszla srednio).
I tym sposobem zostalam z odrosnietymi. A ze przyjezdzala Ania z F.i wychodzilismy wieczorem, to sprobowalam zakrecic te wlosy.. i chyba mi sie spodobalo! :)

śr mar 23, 2016 1:20 pm
Szajkowiec

:E

śr mar 23, 2016 1:40 pm
Szajkowiec
Awatar użytkownika

No to faktycznie niezła ta fryzjerka... też bym jej swojej głowy nie powierzyła. A w tych pofalowanych bardzo fajnie wyglądasz :D Tak dziewczęco, na luzie :)

A mój łeb odrasta, na szczęście szybko... Wrzucę Wam na fb zdjęcia z balu 16.01, czyli nieco ponad 2 miesiące temu - zdjęcia z telefonu, nie mojego, na których bardzo starałam się nie zostać złapana, no ale mi się nie udało. Więc zdjęcia takie se, no ale mniej więcej łeb widać - poza tym że siedzę przy stole z głową w ramionach i szyi nie widać, no ale lepszych nie mam. Tak czy siak najdłuższe włosy wtedy miałam niewiele za ucho. Obecnie te najdłuższe po wyprostowaniu mam prawie do ramion. I wreszcie jak rano wysuszę i mi się nie spodoba co wyszło (a moje włosy lekko się wywijają, każdego dnia inaczej...) to mogę je zwinąć do góry i złapać klamrą i mam w nosie. Kitkę też już mogę, ale tylko na trening czy coś - na codzień jeszcze krótki ten pędzelek i głupio wygląda, za miesiąc już powinno być ok. Więc bardzo się cieszę, że szybko poszło, bo w sylwestra poszłam z zapuszczanymi włosami do mojej fryzjerki, miała tylko podrównać i nadać kształt, a zjechała mnie oczywiście dużo za dużo... Wkurzona byłam chyba przez miesiąc :/

śr mar 23, 2016 1:57 pm
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 2738 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180 ... 183  Następna