Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest wt maja 21, 2019 2:24 am

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
 Marzenia bez granic! 
Autor Wiadomość
Szajkowiec

Post Re: Marzenia bez granic!
Kola, patrząc w ten sposób wszyscy jesteśmy śmieszni. Twoja koleżanka również. Bo zawsze znajdzie się ktoś, kto ma gorzej.
Dlatego ja się nie porównuję do innych. Dla mnie jest ważne to, co jest moje. Bo jest moje i ważne. :]

śr sty 26, 2011 1:32 pm
Szajkowiec
Awatar użytkownika

Ja Ci tylko probuje uswiadomic, ze masz dwojke ZDROWYCH dzieci, nie klepiesz biedy, masz pania do sprzatania - na litosc, docen to i ciesz sie tym! zamiast narzekac ze ksiazki nie w te strone i musisz poprawiac. to taki wielki problem? i to wstanie wczesniej raz w tygodniu, o rany, jak taki straszny, to zawsze mozesz zwolnic pania do sprzatania i sama polatac ze scierka!

śr sty 26, 2011 1:34 pm
Grupa trzymająca władzę
Awatar użytkownika

kola, macham ścierą w międzyczasie :) np. Natalia je kolację - ja coś tam, Natalia oglada bajki - ja coś innego w tym czasie porządkuję. choć do perfekcji mi brakuje sporo no i niestety znalazłby się kurz, jakbym dobrze poszukała. a propos, idę walczyć do łazienki. mam wzniosły cel doprowadzić ją dziś do błysku, ale czy mi się uda, to nie wiem...

a jeśli chodzi o panią do sprzątania to niestety wciąż w Polsce temat tabu, wydawałoby się - luksus zarezerwowany dla bogaczy, w sumie ja też jakoś do tej pory o tym nie pomyślałam. ale może warto by się rozejrzeć, popytać, i w koncu nie stresować się nieumytą łazienką i nie latać jak czarownica na mopie po nocy :lol:
ania (w Ita), też po dłuuugich namowach mamy F. zgodzila się, żeby u nich na górze sprzątała 2 x w tygodniu ta dziewczyna, co na dole, i ze wstydem się do tego przyznawała... pewnie za parę lat myślenie na ten temat się zmieni, bo co w tym złego dać komuś zarobić parę groszy,a samemu w tym czasie odetchnąć?

http://www.jaroslawkozlowski.com Fotografia ślubna

śr sty 26, 2011 1:55 pm
Grupa trzymająca władzę
Awatar użytkownika

zlego nic, ale sama mysl ze ktos obcy ma mi sie szwendac po domu... no nie umiem no :)

jak dla mnie to jest tak: jesli kto jest pedant i uwielbia sprzatac, lub tez zamierza spedzic 80% zycia na sprzataniu tudziez narzekaniu jaki to ma balagan i jakze to go meczy, oraz ze znow sprzatac trzeba to ja takiemu komus wspolczuje bo chyba mu tak jakby zycie ucieka...
poza tym - kolezanki ktorym przeszkadza kurz na szafach: a nie pomyslalyscie ze tak samo komus moze przeszkadzac calkowity brak kurzu? :P rozne sa gusta i zycie chyba nie polega na tym zeby bylo "my way or no way" co? :) ja rozumiem ze komus moze kurz przeszkadzac, ze uwielbia sprzatac, ze zaslonka wiszaca koslawo doprowadza go do szalu. ja nie rozumiem dlaczego ten sam ktos nie potrafi zrozumiec ze sa ludzie ktorym zaslonka kompletnie nie przeszkadza a po domu moga sie (Tzn po katach) walac dust bunnies i wcale z tego powodu ani nie sa gorsi, ani nie beda miec nieprzespanych nocy. ok. Legs nie moglaby spac ze swiadomoscia ze jest kurz na szafach, a ja nie moglabym zyc w domu w ktorym wszystko swieci sie na wysoki polysk o. ola sciera kurze wmiedzyczasie, ja wole usiasc i w spokoju wypic kawe ZANIM ostygnie :). znow - wszystko rozbija sie o priorytety i u mnie blysk w domu nie jest najwazniejszy po prostu :) czy to jest powod do traktowania kogokolwiek z gory? czy na zasadzie: nie bawie sie/nie gadam z toba bo nie spedzasz kazdej wolnej chwili na sprzataniu? eeeee...

dla mnie od jakiegos czasu po prostu zycie sie wydaje strasznie krotkie. za krotkie i zbyt niepewne zeby spedzac czas na polerowaniu mebli...

"Love is better than anger. Hope is better than fear. Optimism is better than despair. So let us be loving, hopeful and optimistic. And we’ll change the world."/Jack Layton/

śr sty 26, 2011 3:16 pm
Wyświetl profil WWW
Bezlitosny admin
Awatar użytkownika

ale to w ogóle nie o to chodzi

i bez sensu ta dyskusja :]

śr sty 26, 2011 4:07 pm
Grupa trzymająca władzę
Awatar użytkownika

legs - osobiscie mnie to wlasnie o to chodzi. moge miec wlasne zdanie? pozwolisz? :tongue:

co do sensu dyskusji - wiesz ,w ten sposob mozna w zasadzie podsumowac prawie kazda z dyskusji na tym forum. dla kogos bedzie bez sensu, dla kogos z sensem. to chyba normalne?

(tak na marginesie: jesli mnie jakas dyskusja przestaje bawic to sie z niej po prostu wylaczam i tyle :P )

"Love is better than anger. Hope is better than fear. Optimism is better than despair. So let us be loving, hopeful and optimistic. And we’ll change the world."/Jack Layton/

śr sty 26, 2011 4:49 pm
Wyświetl profil WWW
Szajkowiec
Awatar użytkownika

(cos bylo ostatnio o rozruszaniu forum mowa, nie? to co, teraz sie okaze ze kazdy temat jest bez sensu, i najlepiej zamilknic nadawanie, tak? to cos mi tu nie styka, no kurde :tongue: )

śr sty 26, 2011 5:00 pm
Bezlitosny admin
Awatar użytkownika

chodziło mi o to, ze zeszlo na manowce :]

śr sty 26, 2011 8:02 pm
Szajkowiec
Awatar użytkownika

marzenie nadal niezrealizowane :-(
jest poprawa, ale nadal brak całościowego zrośnięcia, czyli nadal bez możliwości pracy :-( dobrze, że będę z dziećmi, jednak ciężko w obecnych czasach. Tylko jak mi przyjmą córkę do przedszkola jak nie pracuję :scratch: #-o

"...życie to taki dziwny prezent. Na początku się je przecenia(...) potem się go nie docenia(...)W końcu kojarzy się, że to nie był prezent, ale jedynie pożyczka" - Eric-Emmanuel Schmitt "Oskar i pani Róża"

czw sty 27, 2011 12:51 pm
Szajkowiec
Awatar użytkownika

kurczaki, to już strasznie długo trwa, Dorcia ty cały czas masz gips?

czw sty 27, 2011 1:30 pm
Szajkowiec
Awatar użytkownika

o szlag, no to niedobrze :? ilez to juz sie ciagnie? tzn kiedy ta reke zlamalas?

wlasnie, Ty caly czas gips masz??

czw sty 27, 2011 1:45 pm
Grupa trzymająca władzę
Awatar użytkownika

Dorcia, strasznie przykre :( a lekarz mówił, jak długo jeszcze ten zrost może potrwać, biorąc pod uwagę, że u Ciebie to jest bardzo powoli?

http://www.jaroslawkozlowski.com Fotografia ślubna

czw sty 27, 2011 1:52 pm
Grupa trzymająca władzę
Awatar użytkownika

bardzo mi przykro dorcia :(

kurka to oni nie moga naprawde tego inaczej zlozyc?? ja wiem ze to moze brzmiec dziwnie, ale np. operacyjnie? przeciez to juz strasznie dlugo trwa to czekanie :(

czw sty 27, 2011 2:49 pm
Wyświetl profil WWW
Szajkowiec
Awatar użytkownika

oj Dorcia, bardzo mi przykro, 3mam strasznie mocno kciuki, zeby to sie w koncu zroslo!!

Ale zescie rozdmuchaly temat, wow, jak chcecie to potraficie! hmm

Age rozumiem doskonale! Kola jest mala röznica miedzy SAMEMU wstac wczesniej a wstac, obudzic, ubryc, nakarmic 2 niemowlaki i to tak, zeby byly w dobrych humorach, nie ryczaly i byly w miare zadowolone i to wszystko na czas, nie zdajesz sobie sprawy jakie to trudne!

Co do lubienia/ nie lubienia kurzu/brudu, to kazdy ma swoja granice. Ja lubie porzadek i czysto, wkurza mnie kurz a brud po prostu brzydzi. I to tak, ze jak widze okropnie brudny dom to nie napije sie tam nawet kawy czy herbaty. Z ziemi tez nic nie zjem tak mam. Jak komus to nie przeszkadza, no cöz nie moje piwo, co mnie to obchodzi, ale ja sobie tego nie musze robic. Tez mam kogos kto przychodzi, co 2 tyg. luxus pur nie ma do tego dwuch zdan. Znam kobiete od wielu lat i nawet sie przyjaznimy, odwiedzamy, chodzimy na urodziny i w zyciu bym nie wpadla na ten pomysl, ze mi grzebie po szafkacz czy cos kradnie.

Reszta to kwestia organizacji (moim skromym zdaniem) i nauczenia domowniköw odkladania rzeczy na miejsce, proste rzeczy: bruda szklanke nie do zlewu ale do zmywarki (tak, te 20 cm robi röznice dla mnie), buty do szafki a nie na srodek przedpokoju itp itd. I wtedy ma sie czas na wszystko, na kawe, na ksiazke i na wszystko inne :)

czw sty 27, 2011 9:40 pm
Bezlitosny admin
Awatar użytkownika

Mogłabym z Tobą mieszkać, Bea :]

czw sty 27, 2011 10:29 pm
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna