Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest śr gru 13, 2017 2:43 am

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2524 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 165, 166, 167, 168, 169  Następna
 I co Wy na to? 
Autor Wiadomość
Szajkowiec
Awatar użytkownika

Post Re: I co Wy na to?
no nie

pn kwie 20, 2015 10:49 am
Grupa trzymająca władzę
Awatar użytkownika

Co sadzicie nt glosnego teraz tematu uchodzcow z Syrii? Uwazaie, ze nalezy im pomoc?
Ja mam bardzo mieszane uczucia... wiem, ze uciekaja przed wojna, wiem, ze wielu ich ginie i okropnie ich zal, ale z drugiej strony mam obawy, ze przyjecie sporej ich liczby doprowadzi do stanu, jaki jest w Anglii czy Francji, gdzie Anglicy i Francuzi staja sie mniejszoscia w niektorych miastach czy dzielnicach a muzulmanie organizuja manifestacje i burdy i staja sie zagrozeniem dla Europejczykow :/ chyba wyznawcy zadnej innej religii nie sa tak niebezpieczni w swym fanatyzmie :/

http://www.jaroslawkozlowski.com Fotografia ślubna

pt wrz 04, 2015 4:58 pm
Szajkowiec

No mam parę przemyśleń. Uderzył mnie fakt, ze większość uchodźców to młodzi i bardzo młodzi mężczyźni. Mało jest kobiet i dzieci. Ja bym kobiety w ciąży i z dziećmi przyjęła na ten rok, a niezamężnym kobietom i mężczyznom od 15 roku życia dała broń i 2 tygodnie przeszkolenia łącznie z partyzantką. Potem odstawiła na ich granicę. Polacy walczyli, kobiety i dzieci też. A spójrzcie na półwysep arabski - tam ani jednej osoby nie przyjęto...

pt wrz 04, 2015 8:23 pm
Awatar użytkownika

Do tego co Chaber dodam nieco.
1. Francja (więcej) i Włochy (mniej), od ok 300 lat EKSPLOATOWAŁY Afrykę Północną. Gdzieś widziałem podliczenie zysków i strat Francji za te 300 lat. Po przeliczeniu autor podał, że sama Francja od czasów Wielkiej Rewolucji (230 lat, 100 lat wcześniej brak dokumentów), wycisnęła na czysto, z Afryki Północnej i Środkowej od 1,1 do 1,5 Biliona USD. Włochy, dużo mniej (od pocz. XX w), około 150 do 200 MLD USD. NIE MAJĄ JAKIEGOKOLWIEK MORALNEGO PRAWA, ŻĄDAĆ OD NAS PRZYJMOWANIA UCHODŹCÓW z TYCH terenów.
2. Uchodźcy w 99% kierują się do Niemiec, Francji i GB. Jeśli zostaną ulokowani w Polsce, będą próbowali uciekać.
3. Od kumpla, który od początku lat 80, pracował w Libii, Algierii, Maroko, Tunezji, Iraku. W 1992r osiadł na stałe w Kuwejcie. Arabowie, NIEZALEŻNIE od wyznania, to lud ROSZCZENIOWY. W zależności od kraju pochodzenia i wykształcenia, występują różnice ale sprowadzają się głównie do religii. O jego opinii na temat mentalności mężczyzn Arabów......nie napiszę, żeby Babom nie dać satysfakcji a właściwie "SADYS-fakcji".
4. Unia jest tak mentalnie nieudolna i bezwładna, że nawet nie podejmuje próby weryfikacji uchodźców, wg. klucza zagrożenia terroryzmem, mimo, że takie rejestry istnieją. Totalne Las Vegas czyli kupa debili i ignorantów rządzi Europą.
5. Polska JEST ZA BIEDNA. Mimo zmasowanej propagandy PO, n.t. naszego SUKCESU, jako człowiek dużo jeżdżący po Polsce zaprzeczę kategorycznie temu sukcesowi. Jeżeli 10-15% Narodu, żyje na krawędzi nędzy i niedojada, następne 35% jakoś się UTRZYMUJE na powierzchni ale ze strachem o jutro a 35% żyje na jakim takim poziomie ale kosztuje to ich 100% więcej wydajności i pracy niż na zachodzie Europy, to po 25 latach budowania "kapitalizmu" i "demokracji" są to kpiny a nie sukces. To, że jadę teraz autostradą do Gdańska albo do Niemiec wcale mnie nie raduje. Jeśli za odcinek Warszawa - Świecko i z powrotem, muszę zapłacić 160 PLN i to bez odcinka Łódź-Warszawa, który jest bezpłatny a w Szwajcarii prawie tyle kosztuje ROCZNA opłata na WSZYSTKIE autostrady, to znaczy, że ktoś robi z nas kolonię. Mój sąsiad prowadzący małą firmę przewozową, stwierdził, że NIE JEŹDZI AUTOSTRADAMI płatnymi, bo go NIE STAĆ.
6. Współczynnik procentowy, ilości uchodźców przypadających na dany kraj, został policzony m.i. z uwzględnieniem różnych składników ekonomicznych. Jednym z nich jest tzw. średnia krajowa. Dla Polski na rok 2015 - 4214 PLN brutto. Rzewne jaja, czyli KPINY. Jak to ktoś podsumował: "jeśli mój prezes je na obiad mięso a ja kapustę, to według tego klucza obaj jemy gołąbki". SMACZNEGO.
Kończę, bo jeśli chodzi o naszą politykę, to mi żyła wyłazi i muszę brać jakieś lekarstwo.

sob wrz 05, 2015 5:41 pm
Szajkowiec
Awatar użytkownika

ja mam bardzo mieszane uczucia, ale jestem raczej na nie:
bo po pierwsze z tego co ludzie mówią to więcej tam młodych i zdrowych mężczyzn niż kobiet z dziećmi,
do tego z bardzo roszczeniową i awanturną postawą,
poza tym Polski nie stać na pomoc,
nie mamy odpowiedniego zaplecza,
no i pytanie czy to uchodźcy czy emigranci zarobkowi?

pn wrz 07, 2015 7:32 am
Bezlitosny admin
Awatar użytkownika

Jestem na nie. Z powodów jak wyżej.

pn wrz 07, 2015 9:06 am
Szajkowiec
Awatar użytkownika

nie wiem czy chc mi sie rozpisywac...
ale postaram sie po krötce:

Jebac ich !! Do gazu wszystkich!

U nas w miescie tez ich sie nazjezdzalo spia w hali tenisowej jeden dostal prace jako pomoc w domu w ogrodku to po dwoch dniach zgwalcil wlascicielke domu takie cholery sie zjechaly
Ja wczoraj mialam to nieszczescie byc przy Hautbanhofie , to jaki tam syf dookola jest ze to masakra.Jakies powywalane gacie z gownemna trawnikach, poobsrywane pod drzewami, przejsc sie nie da, pelno tych ludzi, cos okropnego.
przykre ale tak jest, rządzący wolą przyjmować azylantów aby ich nie urazić bo momentalnie podniosą wrzawę że to rasistowskie i nietolerancyjne a to szkodzi PR więc lepiej pokazać się z tej dobrej strony i witać ich jeszcze z otwartymi ramionami oraz okrzykami że pieniądze leżą na ulicy a szynka rośnie na płotach
Moj brat tez byl na Hbh i tez sie razem z bratem zastanawiamu z czego oni sie tak ciesza i serdecznie ich witają.. Dodam ze polowa z nich to islam jebany.. zobacza niemcy juz nie dlugo co im bedzie po tym serdecznym witaniu ich, jak juz zobacza bedzie za pozno.

dokadnie a tu samotne matki z dzecmi musze latac 1000 razy do jakis urzedow zeby dostac pare groszy -a tym pchaja do tylka ze az gwizdze

mamy duzo miejsca w Dachau, nich przyjada..

to tak na rozgrzewke, tych naprawde nazistowskich nie chce mi sie szukac, musialabym ten caly syf jeszcze raz czytac. Powyzsze epitety pochodza z Polacy w Monachium -FB gurpy... Od kilku dni chodze w szoku po przeczytaniu tego...

Ostatnio zmieniony wt wrz 08, 2015 11:22 am przez DoubleB, łącznie zmieniany 1 raz

wt wrz 08, 2015 10:29 am
Bezlitosny admin
Awatar użytkownika

tak to napisałaś, że myślałam, że to Twoja opinia.

wt wrz 08, 2015 11:19 am
Szajkowiec
Awatar użytkownika

hehe, dobra, to zrobilam krzywymi to co nie pochodzi ode mnie!!!

wt wrz 08, 2015 11:22 am
Szajkowiec
Awatar użytkownika

też najpierw myślałam, że Bea to napisała

wt wrz 08, 2015 11:37 am
Awatar użytkownika

W sumie, sprawa jest do rozwiązania, bez wstydu i utraty pozytywnego PR. Pełne rodziny, z dziećmi, z dokumentami ( emigrant zabiera wszystko co ma najcenniejszego, dyplomy, paszporty, dokumenty dzieci, etc) - przyjmujemy. Ma to tą zaletę, że wtedy nie ściągną krewnych na kartę uchodźcy. I oczywiście RACZEJ nie są terrorystami. Cała młodzież, samotni, są zagrożeniem. Deportacja do dowolnego kraju islamskiego który ich przyjmie.

sob wrz 12, 2015 10:00 pm
Grupa trzymająca władzę
Awatar użytkownika

I co Wy na to? Na zamachy w Paryzu oraz na zamachy w Paryzu w odniesieniu do przyjmowania uchodzcow...
Jakkolwiek trudno wrzucac wszystkich do jednego worka i utozsamiac uchodzcow z terrorystami, jednak uwazam, ze powinno sie dokladac wszelkiej starannosci i - niestety- kontroli (zeby nie nazwac "segregacji") uchodzcow, tzn.nie zezwalac na nie kontrolowany i masowy naplyw bezimiennych wrecz osob (albo z falszywymi dokumentami) do panstw zachodnich, w tym Polski.. przykre jest to, ze wiekszosc z nich mialaby ponosic konsekwencje za terrorystow, natomiast kompletnie nie czuje potrzeby niesienia im pomocy w postaci przyjmowania ich do naszego czy sasiednich krajow - tak bardzo sa mi oni odlegli i fizycznie i kulturowo...a jest to powodowane strachem -dlaczego, bedac u siebie, mam czuc sie choc przez moment zagrozona przez ich "braci"? "Braci" w wierze, "braci " - bo z tego samego panstwa, "braci" bo wychowanych w tej samej kulturze i tradycji...

http://www.jaroslawkozlowski.com Fotografia ślubna

sob lis 14, 2015 11:36 pm
Bezlitosny admin
Awatar użytkownika

Ola, uchodźcy właśnie uciekają przed takimi ludźmi, którzy są odpowiedzialni za te zamachy.

pn lis 16, 2015 8:51 am
Szajkowiec

Ale uchodźcy to wg mnie osoby takie co nie potrafią walczyć, a chcą przeżyć. Dzieci sieroty, dzieci z matkami, kobiety w ciąży, kalecy [ślepi, kulawi, bez ręki, upośledzeni umysłowo z opiekunami] no i czasem mężczyźni opiekujący się nimi, tacy, co nie za bardzo potrafią walczyć, ale są lekarzami, pacyfistami, świadkami Jehowy [którzy nie mogą walczyć z powodów religijnych] i tego rodzaju osoby. A dużo takich było w pociągu na Węgrzech? Sporo jest ich w ośrodkach w Niemczech? To im jądra puchną z niewyżycia? Takim mało 600 euro na osobę? Czy 300, bo nie jestem pewna - oczywiście nie płacą za mieszkanie i inne. W naszej kulturze mężczyźni raczej ginęli, niż uciekali, chyba że po 50-tce i jako opieka rodziny, a kobiety walczyły też. Z bronią, jak trzeba było. Ludzie ze wschodu mają trochę inną mentalność, oni rwą dla siebie, nie patrząc na innych - taka scenka - przychodzi wolontariusz z pełną torbą, podaje kobietom siedzącym na kocu jedzenie, podchodzi do następnych, opada go chmara podrostków, wyszarpują rzeczy z tej jego torby, biją go, zrywają torbę mu z ramienia, opróżniają i wyrzucają ją pustą. On macha ręką podnosi podartą torbę [wcześniej miał w niej telefon, nie wspomniałam o tym szczególe] wzrusza ramionami i wychodzi z kadru. Odebrać, zabrać co się da, bo biali są głupi, słabi bo ustępują. Na wschodzie silni zabierają a słabi mają oddać. My w ich oczach jesteśmy słabi, bo oddajemy. Mylą pojęcia. Więc jest - a będzie większa - eskalacja żądań. Proste.

pn lis 16, 2015 9:20 am
Szajkowiec

Obóz dla uchodźców.-

Możliwe że to co tutaj napisze wywoła lawinę komentarzy i znowu wyrobię sobie opinię jaki to jestem zły .... Miałem możliwość wyjazdy do Niemiec wraz z PCK do miejscowości Luchow.
Brak miejsc noclegowym w jednym miejscu sprawił że kilka osób wraz ze mną ( ok 9 mężczyzn i 4 kobiety) trafiliśmy do 1 z 3 ośrodków dla uchodźców z Syrii. Spędziliśmy tam trochę czasu i jedną noc. W zasadzie za dużo nie spałem bo była to jedna z niewielu szans aby dowiedzieć się czegoś więcej na temat uchodźców. Zaobserwować ich zachowanie pogadać z ochroną i wolontariuszami PCK. W ośrodku znajdowało się ok 820 osób z czego troszkę ponad 100 to kobiety i ok 80 dzieci. Reszta do dorosłe chłopy nie koniecznie nastawieni pokojowo i też bardzo ciekawscy.. Wszyscy bardzo dobrze ubrani ze smartfonami. Pomieszani są z 13 różnych nacji/narodów i ponad 90% to wyznawcy allacha. Z racji takiej różnorodności nienawidzą się między sobą i dlatego też dochodzi do wielu ataków z użyciem noża ( noże są nie legalne - mają do dyspozycji tylko plastikowe ale skąd je biorą zaraz wyjaśnię ) My spaliśmy w jednym ze spokojniejszych obozów. Na którym kilka razy w miesiącu dochodzi do gwałtów na kobietach, mężczyzn na mężczyznach i młodych chłopcach, pobić oraz kłuć nożem lub czymś innym.
Czy jest to wynikiem zamknięcia i braku zajęcia..?
Odp. NIE ! Prowadzone są zajęcia nauki języka niemieckiego, angielskiego, przyuczeń do zawodów itp. Ale korzysta z tego tylko 20% osób. ( jak mówili wolontariusze to jest dobry wynik w innych ośrodkach chętnych do nauki jest mniej) Najczęściej na takie zajęcia przychodzą całe rodziny w większości katolickie.. lecz nie zawsze. Które chcą się asymilować i żyć i funkcjonować. Co z resztą? Reszta nie chce asymilacji. Nie biorą udziału w zajęciach nie próbują mówić w innym języku jak swój i nie respektują prawa niemieckiego, natomiast mają coraz większe żądania i oczekiwania.
Skąd noże, papierosy i alkohol na terenie bazy.. po mimo zakazu spożywania... ?
Otóż. Mogą opuszczać bazę. Chodzić do sklepów na dyskoteki itp. Co najczęściej kończy się dla nich wpierdolem od miejscowych, gdyż zaczepiają lokalne dziewczyny.. Skąd pieniądze? Dostają po 150 euro/m-c/os przez pół roku. Później 300 i po roku 600. Oprócz tego mają pełne wyżywienie kosmetyki itd. Identyfikowani są na podstawie identyfikatorów z imieniem i nazwiskiem oraz datą ur. które podali bo większość nie ma dokumentów.
My byliśmy i autobus pod ochroną 24h. Ok. 24 w nocy grupka mężczyzn chciała się do nas dostać. A bardziej do dziewczyn które tam spały.. Jak się rano okazało barak w którym spaliśmy został przez nich uznany za meczet. Więc My wkroczyliśmy na ich ziemię świętą. Jak już wspomniałem nasz obóz był jednym z mniejszych i spokojniejszych ( na jednym zdjęciu - zbiegowisko chwile po interwencji ochrony, jak zaczęli się naparzać między sobą ) W pozostałych obozach na terenie tej gminy większość osób to poprostu bandyci i tam dochodzi to bardzo niebezpiecznych zdarzeń które są na porządku dziennym. W całej gminie która liczy ok 40 tys mieszkańców jest ponad 3,5 tys uchodźców. Ludzie są bardzo przestraszeni.. i boją się o swoje córki, synów, majątki..

I teraz kiedy zobaczyłem to wszystko na żywo a nie z przekazu poprawnych politycznie mediów. Kiedy wiem ile osób chce żyć normalnie a ile nie, oraz kto tam jest.??? i Świadomość że utrzymanie takiego ośrodka ( wyżywienie, prąd, ochrona pracownicy itp. NA miesiąc kosztuje ok 1 mln. euro)

Na myśl przychodzi jedno stwierdzenie oraz pytanie

1. Oni nie są tutaj pokojowo ....

2.. O co tu omg jego mać chodzi???? - ale tutaj każdy odpowie sobie sam ...
Wypowiedź z fejsa, Dagusia udostępniła.

pn lis 16, 2015 9:52 am
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 2524 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 165, 166, 167, 168, 169  Następna