Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest wt paź 23, 2018 3:57 am

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
 Nasze wielkie bale 
Autor Wiadomość
Szajkowiec
Awatar użytkownika

ja z mojej studniöwki na bosaka wracalam (w lutym), bo nogi tak bolaly, ze chodzic nie moglam :mrgreen: #-o ach byly to czasy...

pn lut 05, 2007 9:07 pm
chyba kazdy wracal ze studniowki z marzeniem zeby nie isc tylko usiasc zeby odpoczely biedne nogi :D :mrgreen: mam juz film i zdjecia osob prywatnych, brakuje tylko cudek od fotografa :D

pn lut 05, 2007 9:42 pm
ja tem wracałam autem, tzn nie ja prowdziłam i na szczęście, bo gdyby nie mój chlopak to położyłabym się w sukni do łóżka, tzn nie myślcie nic głupiego on tylko mnie okrzyczał co ja robie i zmobilizował do zmiany stroju z wieczorowego na nacny co przyszło mi z wielkim trudem...

wt lut 06, 2007 10:22 am
mimo powrotu autem rowniezmarzylem o zdjeciu obuwia, zreszta komunikacja miejska bym nie wrocil za chiny ludowe, nogi by mi odpadly na 90 % :D

wt lut 06, 2007 12:20 pm
Szajkowiec

No, moja studniówka miała być, ale Jaruzelski posłał nas do domu...82 rok....

wt lut 06, 2007 1:06 pm
wspolczucia, przez wielkiego niby generala nie mieliscie zabawy, rozstrzelac go za to :twisted:

wt lut 06, 2007 1:36 pm
Szajkowiec
Awatar użytkownika

No, moja studniówka miała być, ale Jaruzelski posłał nas do domu...82 rok....

ale burak :evil: !

wt lut 06, 2007 7:54 pm
Grupa trzymająca władzę
Awatar użytkownika

Jaruzelski posłał nas do domu...82 rok....

"fintuch" nie ludz!

"Love is better than anger. Hope is better than fear. Optimism is better than despair. So let us be loving, hopeful and optimistic. And we’ll change the world."/Jack Layton/

śr lut 07, 2007 6:02 am
Wyświetl profil WWW
Szajkowiec
Awatar użytkownika

wiecie co ja sobie przypominam, ze möj ojciec bym na mojej studniöwce... #-o z nim tez tanczylam, mimo, ze sie przez caly tydzien boczylam, ze on tam idzie (byl w tröjce klasowej) biedactwo siedzial pöl wieczoru w sali nauczycieli (oni mieli osobna sale jedzeniowa), az po niego poszlam i powiedzialam, ze moze sie swobodnie poruszac, a on mi: no wiesz nie bede chodzil po sali i cie blamowal... #-o :mrgreen: he he

śr lut 07, 2007 11:31 am
Moja mama dzialala na studniowce i przymycila nam procenty, bo nas oczywiscie sprawdzali, a rodzicow nie (rok 88).
No wiec sobie siedzimy juz jakas godzinke, czy dwie, po polonezie i czesci oficjalnej, cos by sie napilo, mama przynosi jakas zupe i tetralnym szeptem nas informuje, ze kicha, bo ich(rodzicow) plaszcze i torebki zostaly zamkniete w jakims pomieszczeniu i zostanie to dopiero otware, albo jesli jakis rodzic bedzie chcial juz isc do domu(a zaden nie chcial), albo kiedy wyniosa stamtad ciasteczka, ktore jakas dobra mama wlasnorecznie wykonala i przyniosla). Przez najblizsza godzine najczesciej zadawanym pytaniem przy naszym stoliku bylo: no kiedy beda wreszcie te ciasteczka. Po prostu nie moglismy zyc bez tych ciasteczek. Efekt byl taki, ze kiedy mama je wniosla, "dyskretnie" podajac nam pod stolem nasze "ciasteczko", wszyscy inni sie rzucili na tamte myslac, ze sa jakies wyjatkowo wysmienite, skoro caly czas sie o nie tak dopominalismy:-)

śr lut 07, 2007 12:09 pm
Szajkowiec

Ciasteczka rządzą!!! Mama też!!!! Tessa, brawo! dawno tak sie nie uśmiałam.

śr lut 07, 2007 12:19 pm
Potem przez dlugi czas, wszystko co procentowe, bylo przez nasza paczke okreslane jako "ciasteczka":-)

śr lut 07, 2007 12:24 pm
u mnie tez byla moja mamunia i rowniez rozpowszechniala wysokoprocentowego, niegazowanego sprite'a badz naleczowianke bez gazu (to juz gorszy pomysl bo naleczowianka byla a sprite nie) wiec na filmie sa sceny jak dziewczyna powachawszy wode i stwierdziwszy ze nie ma procentow nalewa do oporu w szklanke, natomiast druga powachawszy nalewa tylko odrobine na dno), no i tez bylo ciagle dopominanie o sprite'a badz naleczowianke mimo ze stoly byly suto zastawione napojami, roznorakiego asortymentu :mrgreen:

śr lut 07, 2007 1:45 pm
Szajkowiec
Awatar użytkownika

u nas stala (ly) pod stolem zupelnie normalnie, nikt nas nie sprawdzal a ja nawet (oczywiscie nieoficialnie) z dwoma nauczycielami po kieliszku wypilam i wiem, ze nauczyciele tez przemycali dla siebie :lol: Nam wtedy wychowawczyni powiedziala, ze czy beda sprawdzac, czy nie i tak komus sie uda cos wniesc, i prosila nas o umiar i nieprzeginanie i tez tak bylo nikt sie nie uchlal i nie bylo rozrub

śr lut 07, 2007 2:09 pm
Szajkowiec
Awatar użytkownika

poniewaz nie pijam obecnośc alkoholu na studniówce była mi całkowicie obojetna, ale widok zaprutych koleżanek i kolegów pozostawił jednak pewien niesmak.

śr lut 07, 2007 2:30 pm
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna