Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest sob lis 18, 2017 1:55 am

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2444 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 159, 160, 161, 162, 163  Następna
 Sportowe życie 
Autor Wiadomość
Szajkowiec
Awatar użytkownika

Post Re: Sportowe życie
No ten biedny Schweini to fakt lezal non stop, pecha mial niesamowitego. Facet jest tu slynny jako trwardziel (zreszta z bardzo duza doza sympatii) i akurat on nie poklada sie dla show. Fakt, wymienic go nie mogli, zreszta juz na poczatku jednego naszego znokautowali, chlopak trafil z wstrzasem mözgu dos szpitala, nie wiem czy o tym u was möwili. Gra byla wyjatkowo brutalna i dynamiczna. I raczej nie sadze, zeby w tej akurat grze, obojetnie czy moi czy Argentynczycy cos udawali. To jest moje zdanie akurat o tej grze. Faktem jest, ze i owszem, teatralne wstawki sie zdarzaja, popatrzecie na Wlochöw, oni sa chyba mistrzami w tej dziedzinie.
Co do gola, to fakt kazdy sie cieszy, ze to tem Maly strzelil, pierwszy raz byl w druzynie 23 mlodzik i w ogöle mial pecha, bo najpierw go wywalili z druzyny polkarskiej bo jak mial 15 lat to byl za maly... ale jego trener sie za nim wstawil, spowrotem go do druzyny sciagna i pilnowal, zeby chlopach sie rozwijal... i o przosze, rozwina sie ze az milo :) Jak trener go wymialil to szepna mu do ucha: idz i pokaz im wszystkim, ze jestes lepszy od Messi... no i chlopak pokazal :wink: :D :hura: :E :E

wt lip 15, 2014 11:32 am
Szajkowiec
Awatar użytkownika

a no i jeszcze mi sie przypomnialo, ze chcialam napisac o Klose: Nasz rodak ma tu wspaniala opinie teampleyer, ze jest bardzo kolegialny i nie rzuca sie na pilke bez potrzeby i ze bardzo chetnie podaje ja kolegom, zeby i oni strzelili costam... Takwiec jakby i Klose strzelil, nikt by sie nie obrazil :) Jednak fajne, ze to Mario Götze strzelil :)

wt lip 15, 2014 11:39 am
Szajkowiec
Awatar użytkownika

Jak dla mnie Niemców mogą lać :p Niemiec wcale bardziej nie oberwał niż obrywały na przykład Roben. Po tym to wszyscy jeździli - jego to mi żal było. A Świniarka nie lubię i mi nie żal

wt lip 15, 2014 1:30 pm
Wyświetl profil WWW
Szajkowiec
Awatar użytkownika

o, a czemu ma on u Ciebie taki zmazany image?

wt lip 15, 2014 1:33 pm
Szajkowiec
Awatar użytkownika

Bo wygląda jakby dopiero mundur obozowego capo ściągnął. Wiem, że wygląd to nie wszystko, ale on ma wyjątkowo wredny

wt lip 15, 2014 1:39 pm
Wyświetl profil WWW
Szajkowiec
Awatar użytkownika

ohjeee... no tak, za piekny to on nie jest, ale ma bardzo dobra opinie duzego brata i facet czesto investuje swöj czas i kase na jakies charytatywne akcje... wiec w rzeczywistosci odwröcony obraz do tego co masz :) ale tak juz czasem bywa jak nie istnieje chemia to nie istnieje i juz sie nie da nic zrobic

wt lip 15, 2014 1:44 pm
Szajkowiec
Awatar użytkownika

No dokładnie. Do niego chemii nie mam na pewno

wt lip 15, 2014 1:46 pm
Wyświetl profil WWW
Szajkowiec

Dobra, dobra, a może chemię wymienicie na biologię? Hormony, fakt, pod chemię by mogły podejść, ale bardziej tu biologia włazi z butami...?

wt lip 15, 2014 1:49 pm
Szajkowiec
Awatar użytkownika

my möwimy o chemii a myslimy o tym tam ten co fruwa w powietrzu... :P

śr lip 16, 2014 12:32 pm
Grupa trzymająca władzę
Awatar użytkownika

co to jest z tym Mullerem tam? mi rodzice pisali ze sie po swinsku kompletnie zachowal w wywiadzie z kolumbijka jakas, gadac chcial li i jedynie po bawarsku i na koniec w ogole jej ublizyl, to ten bidok co go Aga nie lubi ponoc lagodzil sytuacje. wie ktos cos?? gdziest to se mozna doczytac?

juz sobie doobejrzalam... no popisali sie we dwoch ten Muller z tym Swiniarkiem czy jak tam go Aga ochrzcila jak nie wiem co, trzy poziomy pod poziomem. pfff.

"Love is better than anger. Hope is better than fear. Optimism is better than despair. So let us be loving, hopeful and optimistic. And we’ll change the world."/Jack Layton/

śr lip 16, 2014 3:56 pm
Wyświetl profil WWW
Szajkowiec
Awatar użytkownika

u nas nic nie möwili, wywiad widzialam, baba chciala, zeby cos po bawarsku powiedzial, to powiedzial. Troche sie powyglupial, ale nic strasznego i przede wszystki nic jej nie ublizal! Jakie wy macie tam tlumaczenie tego?

czw lip 17, 2014 1:38 pm
Grupa trzymająca władzę
Awatar użytkownika

sorki BEa, zadne tlumaczenie, oryginal z eurosportu. ona nie chciala zeby po bawarsku mowil, to on powiedzial ze ona ma do niego po bawarsku, ona na to ze nie bedzie, itd - zreszta angielski znasz to sobie sama posluchaj. chyba raczej to u Was wybielili jak mogli?

https://eurosport.yahoo.com/blogs/the-r ... 45408.html

jak dla mnie jesli to mialy byc zarty to bardzo niskich lotow...

"Love is better than anger. Hope is better than fear. Optimism is better than despair. So let us be loving, hopeful and optimistic. And we’ll change the world."/Jack Layton/

pt lip 18, 2014 3:13 am
Wyświetl profil WWW
Szajkowiec
Awatar użytkownika

po 1. zadnego slowa f.... nie urzyl, nadinterpretacja totalna!
2. Fakt bullshit powiedzial... tylko, ze do tego trzeba wiedziec ze scheißdreck (dokladnie brudna kupa) to bardzo czesto urzywane slowo w Bawarskim. Facet möwil nie po niem, a po bawarsku, bawarski jezyk jest bardzo prosty i wszystko jest nakrzyczane ale w bardzo smiesznej formie. Gruntowie bardzo duzo sie "choleruje" po bawarsku ale nie "kurwuje" - trudno to wytlumaczyc, ale jak bawarczyk przeklina to mozna sie usmiac z tego, tyle, ze trzeba to rozumiec. To nie sa takie przeklestwa jak normalnie w PL np czy w niemieckiem, to zlepek przekreconych slöwek. Nie wiem czy jestem w stanie to wytlumaczyc, ale np na mocnym slowie pani zle sie porowadzacej w pl möwisz K.... w niemczech möwia Hure (z bardzo mocnym akcentem) a Bawarczyk powie Badhur ze zmiekczonym akcentem. Albo Dummer Mensch (glupi czlowiek) po bawarsku Bauerndadda... (juz samo to dadda...) no to jest po prostu smieszne, jesli ma sie wyczucie jezyka.
Nie chce zachowania Müllera tlumaczyc ani tym przepraszac, ale po bawarsku mozna sobie wiecej pozwolic i obrazanie sie za takie cos, to po prostu smieszne (w zrozumieniu niemieckim), ten sam text po niemiecku jest juz obrazliwy! Facet powiedzial, ze nie obchodzi go ta zlota czy jaka tam rekawica, bo oni teraz sa czepionami swiata i nic innego sie nie liczy... no tak mniej wiecej... inne kraje inne zwyczaje...

pt lip 18, 2014 9:22 am
Grupa trzymająca władzę
Awatar użytkownika

nawet jesli jest jak mowisz, (dzieki niebiosom ze nie wyladowalam w tym kraju, nie znosze przeklinania, zwlaszcza bezsensownego i bez zadnych podstaw), to nie uwierze ze normalnie sie w bawarii nie mowi tylko wszyscy wszedzie przeklinaja, :P :P zwlaszcza kulturalnie zaczepieni NIE po bawarsku tylko po angielsku. nie zauwazyl roznicy jezyka? NAPRAWDE nie umie po angielsku kilku slow powiedziec? jesliby go bawarska telewizja zhaczyla niechby se gadal co chcial, ziomale skoro jest jak mowisz by go zrozumieli i nie byloby problemu tak? troche wyczucia moze tak?
inna sprawa , ze nie do konca mi sie chce wierzyc ze do tego stopnia sie rynsztoka uzywa na porzadku dziennym. maz ma sporo rodziny w bawarii, jakos nie rzucilo mi sie po uszach zeby sobie nawzajem ublizali :P ani nam. :P

pt lip 18, 2014 12:00 pm
Wyświetl profil WWW
Szajkowiec
Awatar użytkownika

Kochana przeczytaj jeszcze raz co ja napisalam! Czy wspomnialam cos o rynsztoku czy pisalam "To nie sa takie przeklestwa jak normalnie w PL np czy w niemieckiem, to zlepek przekreconych slöwek". Prosze nie przesadzac! A tak pozatym to moze dajmy juz temu spoköj, i nie zapomninajmy, ze facet dokladnie kilka minut przed tym wyglupem zdobyl mistrostwo swiata, po miesiecznej orce i 8 tychodniach nerwöwki, kazdy tam z tych chlopaköw wariowal ze szczescia, adrenalina im uszami pryskala! Poza tym ci chlopacy, co za ta pilka biegaja, raczej nie posiadaja tytölöw doktorskich ani wyzszych szköl. Koniec komantarza :tongue:

pn lip 21, 2014 2:30 pm
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 2444 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 159, 160, 161, 162, 163  Następna