Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest pt cze 05, 2020 5:09 am

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7236 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 483  Następna
 Co teraz czytasz? 
Autor Wiadomość
Szajkowiec
Awatar użytkownika

Instynkt? :D

pt wrz 01, 2006 4:40 pm
Wyświetl profil YIM
Szajkowiec
Awatar użytkownika

Wspomniane przeze mnie na "starym" forum "sprawiedliwość owiec" ktoś juz przeczytał? Widziałam dzisiaj w księgarni i mnie się przypomniało, że miałam zapytać. A ja nadal w fantastyce siedzę, wypożyczyłam sobie "Czarną kompanię" Glena Cooka po przeczytaniu wielu pochlebnych recenzji.

pt wrz 01, 2006 7:12 pm
Szajkowiec
Awatar użytkownika

Wspomniane przeze mnie na "starym" forum "sprawiedliwość owiec" ktoś juz przeczytał? Widziałam dzisiaj w księgarni i mnie się przypomniało, że miałam zapytać. A ja nadal w fantastyce siedzę, wypożyczyłam sobie "Czarną kompanię" Glena Cooka po przeczytaniu wielu pochlebnych recenzji.

Ja dostane ja w przyszlym tygodniu, moja przyjacölka byla zachwycona powiedzial, ze dobre, ciekawe i niby kryminalöw nie lubi, ale ten byl sweet!

pt wrz 01, 2006 10:32 pm
Bezlitosny admin
Awatar użytkownika

Ja właśnie czytam. Pare stron narazie, ale wciąga :) Fajnie, trzeba sie wysilić i spojrzec z perspektywy owcy na wszystko :)

W ogóle ja chyba lecze jakiś narośnięty przez wszystkie lata kompleks. Kompleks książkowy. Zawsze trzeba było tego typu zakup reglamentować, bo kasy ni ma,albo książek w księgarni ni ma... Teraz jak wpadam do księgarni, to wychodze z 3 książkami :shock: Nie nadążam czytać, zawsze jakiś stosik nieprzeczytanych leży

Dopiero co po dwóch czy trzech dniach czytania skończyłam drugi tom Zakonu Krańca Świata Kossakowskiej, to zaczęłam te Owce. Tomek Sawyer leży (10zł piękne wydanie w twardej oprawie!), Sekuła od Pumexa leży, Wiech (Helena w stroju niedbałym) leży i Podręcznik dla inkasentów Antonio Lobo Antunes leży.,...

ndz wrz 03, 2006 7:25 pm
Szajkowiec

Widzialam te Owce ostatnio w Empiku i sie nawet zastanawialam nad nimi. Ale wybralam.. ksiazke do angielskiego. :wink:

ndz wrz 03, 2006 7:46 pm
Ja właśnie czytam. Pare stron narazie, ale wciąga :) Fajnie, trzeba sie wysilić i spojrzec z perspektywy owcy na wszystko :)

W ogóle ja chyba lecze jakiś narośnięty przez wszystkie lata kompleks. Kompleks książkowy. Zawsze trzeba było tego typu zakup reglamentować, bo kasy ni ma,albo książek w księgarni ni ma... Teraz jak wpadam do księgarni, to wychodze z 3 książkami :shock: Nie nadążam czytać, zawsze jakiś stosik nieprzeczytanych leży

Dopiero co po dwóch czy trzech dniach czytania skończyłam drugi tom Zakonu Krańca Świata Kossakowskiej, to zaczęłam te Owce. Tomek Sawyer leży (10zł piękne wydanie w twardej oprawie!), Sekuła od Pumexa leży, Wiech (Helena w stroju niedbałym) leży i Podręcznik dla inkasentów Antonio Lobo Antunes leży.,...

Legs blagam o "Helene w stroju niedbalym" , nie jestem wstanie odzyskac tej ksiazki :pleas:
i tym sposobem przeprowadzajac sie do wlasniego mieszkania, bedziesz musiala zakupic duuzo polek, czego Ci z calego serca zyczym :love: :jupi:

ndz wrz 03, 2006 11:16 pm
Szajkowiec
Awatar użytkownika

Instynkt?

A gdzie tam :mrgreen: - córka!

pn wrz 04, 2006 7:39 am
Bezlitosny admin
Awatar użytkownika

Rozkochałam się wręcz we Wiechu i właśnie na allegro kupiłam kolejne książki. Dokładnie pięć książek Wiecha :D
Zero do kółka, Wariackie papiery, A to ci polka, Wiech na 102 i Śmiech śmiechem :)
Mój tato posiadał obszerne tomiszcze Wiecha, ale córki mu podprowadziły z domu :/ Ucieszy sie, jak wróci z Mazur, jak zobaczy, że trzecia córeczka odkupiła :)

śr wrz 06, 2006 9:07 pm
Szajkowiec
Awatar użytkownika

Ja sobie dzisiaj sprezentowalam na imieniny nowa ksiazke Patrici Cornwell i dwie Ake Edwardson :D Na te dwie jestem ciekawa, bo jeszcze tego autora nie czytalam, a dobre krytyki o nim czytalam :roll:

śr wrz 06, 2006 10:08 pm
Grupa trzymająca władzę
Awatar użytkownika

a ja oprocz Chmielewskiej aktualnie bajeczki dla dzieci! o!

"Love is better than anger. Hope is better than fear. Optimism is better than despair. So let us be loving, hopeful and optimistic. And we’ll change the world."/Jack Layton/

czw wrz 07, 2006 12:29 am
Wyświetl profil WWW
DoubleB moze opowiesz cos o tym Ake Edwardsonie, co?, moze nas jeszcze bardziej zachecisz? :)

czw wrz 07, 2006 6:59 am
Szajkowiec
Awatar użytkownika

przyłanczam się, bo na biblionetce nie ma, a ja lubię wiedzieć :D

czw wrz 07, 2006 7:32 am
Ale wiesz Kwasiapko, ze ciekawosc to pierwszy stopien do piekla?
ale coz bedziemy sie razem smazyc za tego Edwardsona :wink: :D

czw wrz 07, 2006 7:33 am
Szajkowiec
Awatar użytkownika

przeżyję, jak w miłym towarzystwie to czemu nie :wink: Krzysiu, to takie zboczenie zawodowe z tą książkową wiedzą

czw wrz 07, 2006 7:36 am
:D ja mam skleroze to zaznaczam na poczatku, zeby nie bylo, możliwe, ze czytalem o Twoim zawodzie, ale niestety nie zapisalo sie na moim twardym dysku, wiec jak mozesz Kwasiapko to przypomnij, proszeeeee!

czw wrz 07, 2006 7:39 am
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 7236 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 483  Następna