Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest pn mar 27, 2017 7:30 pm

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 259 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18
 Porwanie 
Autor Wiadomość
Szajkowiec
Awatar użytkownika

Post Re: Porwanie
Dobra laski odbolkowalam sie, w deszczowy weekend mozna tylko lezec na kanapie (zarzerac sie) i czytac, oto moje zdanie:

nie bardzo mi podeszla, poczatek ciezko mi wchodzil, dopiero teraz za 4 razem sie zawzielam i doczytalam. Bardzo mnie Witek denerwuje, nic w tym osobistego, bo faceta nie znam, ale te jego komentarze sa takie ni w 5 ni w 10 tu za zawistnego dupka robi (homosexualisci i podobne texty) tu za alkoholika tu za cudotwörce i rycerza na bialym koniu. Zdziwil mnie ten nadmierny alkoholozm u Chmielesi... zawsze winko bylo, teraz zlopala koniak rankiem i nie bylo jakos ku temu wielkiego powodu, no nic, kazdemu jak lubi. Dalej draznila mnie niekonsekwencja tu sie wszyscy w lot, w pöl mysli rozumieja a tu tu takie podstawowe skojarzenia jak no Flora/Florencja czy ten co zaczyna oboty a nie konczy (tu nawet zostalo powiedziane, ze moze to byc jedna i ta sama osoba, potem kilka stron dalej nagle odkrycie: o! to musi byc ten sam facet) to mnie zakolowalo, bo przeciez juz dawno to podejrzewali a tu taaakie odkrycie! ... :shock: :scratch: :scratch:
Zawiodlo mnie stwierdzenie (telefon z Martusia), JCH zasugerowala, ze Matrusia jakos bedzie w to wplatana i akcja przeniesie sie do Krakowa (nie pamietam dokladnie cos na zasadzie "gdyby Martusie wiedziala, co jej z tego wyjdzie " ... itp)

Co do akcji to byla taka jakas strasznie naciagana, jakby na szybko skonstuowana, mialam kilka momentöw takich "o, a co to teraz ma byc?" kulinaria mnie tak mocno nie denerwowaly

smaczki? Jakie smaczki?

uwazam, ze to najslabsza ksiazka :cry:

Gosiak, napisz mi prosze na priv ktöry to pan Tadeusz, bo ja nie pokapowalam

pn maja 03, 2010 9:43 am
Bezlitosny admin
Awatar użytkownika

Gosiak to do mnie? ;) Ok, juz pisze

wt maja 04, 2010 3:54 pm
Szajkowiec
Awatar użytkownika

DoubleB pisze:
ktöry to pan Tadeusz, bo ja nie pokapowalam

Nie ty jedna

śr maja 05, 2010 12:20 am
Wyświetl profil WWW
Szajkowiec
Awatar użytkownika

Tak do Ciebie ;) :cmok:

Cytuj:
DoubleB napisał(a):
ktöry to pan Tadeusz, bo ja nie pokapowalam

Nie ty jedna

ja tez wcale nie pamietalam o tym, dopiero jak tu weszlam to mi sie przypomnialo, ze mowa o tym byla. Poza tym i tak dumna jestem, ze w ogöle skonczylam ta ksiazke czytac, a tu jeszcze szukac i anlizowac mam? :tongue:

śr maja 05, 2010 9:26 am
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 259 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18